kompansazyon da yardım

Dostum ilk iki satıra bir önceki ayın ilk günü ve son günü alınan değerler yazılıyor sırasıyla. Bu da aylık tüketim ve günlük ortalama tüketim vs değerlerini hesaplıyor sol üstteki.
eyw fatura ıle ısım yok o halde sagol

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Faturadaki değerler senin aldığın değerlere yakın olur,sonuçta sayaç değerlerini aldığınız saat dağıtım şirketiyle birebir aynı değildir. Önemli olan aradaki farkın birbirini tutmasıdır.

Faturadaki değerler senin aldığın değerlere yakın olur,sonuçta sayaç değerlerini aldığınız saat dağıtım şirketiyle birebir aynı değildir. Önemli olan aradaki farkın birbirini tutmasıdır.
ok degerler aktıf endıktıf kapasıtıf ya sımdı bı sorumda bununla ılgılı var kardes,180 ,380 ,580 mi
yoksa 180.580,880 mı alınıyor .bakıyorum mılletınkıne degısıyor cunku

Sıkıntı yok dostum,buradaki herkes seve seve yardımcı olur sana. Kolay gelsin.
bu sekılde devam edıyorum ustat ,cok ıyı dıyor durum hergun ,kotu oldundada solucek zaten galıba.faturaya cıkan yuzdelerden ne anlamam lazım bıraz daha bılgı aktarırmısın tesekkurler

Ekli dosyalar

• Sayaç Ceza Takip (3).xlsx
    20.5 KB · Görüntüleme: 4
Evet şu an durumun iyi görünüyor,yalnız 1 ağustostaki endüktif değeri yanlış girmişsin sanırım günlük değerde - çıkmış :) Burada endüktif 10 kapasitif te 5 i geçtiği zaman "çok iyi" ibaresi değişir yerine "normal" yazar. Sınır da endüktif için 20 kapasitif için 15tir.

Evet şu an durumun iyi görünüyor,yalnız 1 ağustostaki endüktif değeri yanlış girmişsin sanırım günlük değerde - çıkmış :) Burada endüktif 10 kapasitif te 5 i geçtiği zaman "çok iyi" ibaresi değişir yerine "normal" yazar. Sınır da endüktif için 20 kapasitif için 15tir.
1 agustos sıkıntı olurmu notlarımda dogru gorunuyor.bıde bı rıcam var kardesım belırtıgın kısımları daıre ıcınde belırtırsen bana dah ıyı anlarım tesekkur ederım .yanı endıktuf 10 kapasıtıf 5 alanını belırt bana sana zahmet

Yazdığın değer genel durumda sıkıntı olmaz,sonuçta toplam tüketim hesaplanıyor,ben senin günlük takibin açısından demiştim. İşaretli bölgeler sınır değerleri gösteriyor. Üstü ceza yani. Dediğim 10 ve 5 değerleri de sana uyarı gibi bir durum. Yani reaktif değerlerin artmaya başladı takip et sıkıntı çıkmasın demek istiyor :)

Ekli dosyalar

• InkedAdsız_LI.jpg
    InkedAdsız_LI.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 13

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular