Kompanizasyon panosu yandi sorun neden kaynakli ?

Tamam işte birazda düşündüğüm gibi, yananın yanındaki saglamlarin kapağını açıp karşılaştırın olmadı farklı açıdan resimleyin, özellikle girişleri bara bağlantı civatasi sigorta yuvası vb. işçilik hatası varsa belli olacaktır sonuçta bunları da aynı ekip yapmadı mi. Ayrıca buradaki ustalar her zaman tavsiye eder kestirimci bakıma önem verin, bir firmaya da infrared ölçümü yaptırın daha geç olmadan. Neyse uzun yazdım yine ben yatıyorum.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Geçmiş olsun, Bu tür sorunlar genelde gevşek yapılan bağlantılar yada sonrada gevşeyen bağlantılar yüzünden oluyor.

Tesekkurler ustalar sigorta geldi kontrollerini yapti sonuc aciklayacak bende merak ediyorum neden oldugunu 3 yildir kullanimda olan bir pano her yil anlasmali firma peryodik bakimlari yapiyor

Peryodik kontrolları yapan ne diyor ?Kont-
rolları ne sıklıkla yapıyor ? Değerleriniz na-
sıl gidiyordu ?

kontrollerı yapan firma biz yıllardır bı ısı yapıyoruz ılk defa karsılastık diyor
sayac degerleri gunluk alıyorum sorun yok yedek trofa ve pano var ona gectık sorun yok

Kontrol,engeç haftada bir yapılır.Öyle bir arı-
za,hemen oluşmaz.Faturadan faturaraya !
kontrola geliyorlarsa,isterse yüzyıllardır yapı-
yor olsunlar ,işlerini doğru yapmıyorlar de-
mektir.Yorum getirmeleri işlerine gelmemiş
anlaşılan.

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,852
Son üye