Kombiler ve oda termostatı

Termostat takılı odada oturuyorsaniz usumediniz dereceye ayari .
Benim termostat 22 derece ayarlı üşüme olursa 23 derece

Cihaz oturduğum odada değil hocam. Soğuk olan odada duruyor.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Cihaz oturduğum odada değil hocam. Soğuk olan odada duruyor.
Dairenin ısı yalıtımı önemli
Oturma odası ve soğuk oda ısı derece farkı olacağından
1 derece fark olsa
Soğuk oda 23 derece oturma odası ısısı 22 derece olacak

Termostat antre yada koridorda olmalı

Termostat kesinlikle koridor, antre gibi yaşam alani olmayan yerlerde olmamali. Yasamadiginiz bir alani neden baz alasiniz? En soguk ve en sıcak odalarda da olmamalı. Salon gibi TV ve insan yoğunluğu olan yerlerde de konumandirilmamali. Petege yakın, kapı ve pencerelere yakın, direkt güneş ışığı alan yerler, mutfak gibi yemek pişen yerlere de konmamali ve en önemlisi dış duvara konmamali.

ni olmayan yerlerde olmamali. Yasamadiginiz bir alani neden baz alasiniz? En soguk ve en sıcak odalarda da olmamalı. Salon gibi TV ve insan yoğunluğu olan yerlerde de konumandirilmamali. Petege yakın, kapı ve pencerelere yakın, direkt
Hocam nerede en uygun olabilir sizce?

Ben nereyi kontrol altına almak istiyorum diye dusundum, çocuk odasini en azından geceleri kontrol edebilmek için oraya koydum. Diğer radyatör vanalarını da ona göre ayarladim

Termostat rcon 700 wifi fazla bilği yok

ECA Kablosuz Oda Termostatı - FABRİKA AYARLARI
Parametre ayarları
Örnek olsun

Termostat kesinlikle koridor, antre gibi yaşam alani olmayan yerlerde olmamali. Yasamadiginiz bir alani neden baz alasiniz? En soguk ve en sıcak odalarda da olmamalı. Salon gibi TV ve insan yoğunluğu olan yerlerde de konumandirilmamali. Petege yakın, kapı ve pencerelere yakın, direkt güneş ışığı alan yerler, mutfak gibi yemek pişen yerlere de konmamali ve en önemlisi dış duvara konmamali.
Oraya koyma buraya koyma. Bide nereye koyalım onu deseydiniz. Zaten evde yer kalmadı size göre koyacak. Hiç koymasak

Ben nereyi kontrol altına almak istiyorum diye dusundum, çocuk odasini en azından geceleri kontrol edebilmek için oraya koydum. Diğer radyatör vanalarını da ona göre ayarladim
Çocuk odasına koyunca diğer odalar noldu. Çocuk odası set değeri 24 ise diğer odalar kac oluyor. Çocuk odası küçük ise çabuk ısındı diyelim. Salon daha büyük. Bu durumda ne oldu.

Oraya koyma buraya koyma. Bide nereye koyalım onu deseydiniz. Zaten evde yer kalmadı size göre koyacak. Hiç koymasak

Çocuk odasına koyunca diğer odalar noldu. Çocuk odası set değeri 24 ise diğer odalar kac oluyor. Çocuk odası küçük ise çabuk ısındı diyelim. Salon daha büyük. Bu durumda ne oldu.

Bu yazdıklarımı ben söylemiyorum Gürkan Bey, verimli kullanım için kılavuzlar böyle belirtiyor. İşi yokuşa surmeyelim illa ki bir yere koyacağız :) bizim salon en sıcak oda olduğu için çocuk odasının çabuk ısınması ve kapatması sorun olmuyor, hatta bu yüzden düşük derecede kullanıyorum, gece olunca da daha da düşürüyorum, uyku için düşük sıcaklık önerildiği için.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri