kombi montajı peteğe su basımı

Deeğerli ustalarım abileirm bugun kombi montajı yaptım.eski kombiyi soktum yenı kombiyi taktım.kalarıfer tesisatında hıç su yoktu.kombiyi bağladım sebeke giriş vanasından su basıncının 1.5 bara gelene kadar getirdim kalarıferlerın havasısını aldım sizce kalerıfer tesisatı tam dolumudur.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Cihazın içinde hava alma pürjörü olabilir. En üst nokta nihayetinde cihaz oradanda hava almak gerekebilir.

Halen suyun içerisinde bir miktar hava vardır. Ama aynı zamanda kombinin içerisinde de otomatik hava tahliyesi mevcut . Bu Yüzden kombiyi çalıştırıp 60 derecede suyu radyatörlerde dolaştırın . Suyun içerisinde ki hava 60 derece de sudan ayrışır. Sonunda da nihai eklemenizi yaparsınız eksilirse .

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Geri