Kombi kalorifer filtresi

Arkadaşlar kombinin kalorifer filtresi delinmiş bütün nalburları gezdim yok ,bu filtreler nereden temin ediliyor bilgisi olan var mı?
Bir de kombiye hava basınca kaç bar olduğunu neyle ölçüyoruz. Saygılar.

Arkadaşlar kombinin kalorifer filtresi delinmiş bütün nalburları gezdim yok ,bu filtreler nereden temin ediliyor bilgisi olan var mı?
Bir de kombiye hava basınca kaç bar olduğunu neyle ölçüyoruz. Saygılar.

kombinin kalorifer ( pislik ) filtresi ? nereden bilelim siz biliyorsunuz , fotosu ve firması nedir ?
bir filtre alın içini kullanın uymuyorsa bir boy büyüğünü alın içini kesip kullanın .

hava basma cihazının bar göstergesi vardır .
diğer
kombi basınç ölçür.png

Son düzenleme:
Bahsettiginiz filtre tesisat üzerindeki filtre ise sıhhi tesisatcilardan bulabilirsiniz.
Evet tesisat üzerindeki filtre , tesisatçılara ve nalburlara sordum bir-iki nalburda plastik boru içinde satılanını buldum onlarda çok küçük hiç uymadı

Evet tesisat üzerindeki filtre , tesisatçılara ve nalburlara sordum bir-iki nalburda plastik boru içinde satılanını buldum onlarda çok küçük hiç uymadı

foto gösterdim
3/4 olanı bakın , veya metal olanlara bakın .
olmadı ince delikli metal elekten imal edin .
pislik tutcu kombi filitresi ?
1/2 - 3/4 boyutuna göre bakın .

0000.png

Bahsettiginiz filtre tesisat üzerindeki filtre ise sıhhi tesisatcilardan bulabilirsiniz.
Evet tesisat üzerindeki filtre,nalburlar bu filtrenin tek başına satılmadığını söylediler,bir-iki nalburda plastik boru içinde buldum çok küçük hiç uymuyor, bulabildiğim tesisatçılara sordum onlarda da yoktu.Bilgi amaçlı sordum.
foto gösterdim
3/4 olanı bakın , veya metal olanlara bakın .
olmadı ince delikli metal elekten imal edin .
pislik tutcu kombi filitresi ?
1/2 - 3/4 boyutuna göre bakın .

Ekli dosyayı görüntüle 49294

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri