Kombi Elektrik Bağlantısı Nasıl Yapılır?(DIY-Resimli Anlatım)

Ağardan almak lazım hocam yoksa "filanca öğretmen varya çağır beleşe halleder" sözü kulağınıza gelmesin. Bizim Millet iyilikten anlamaz işi bitirirsin parayı bırak bir Allahrazı olsun demez birdaha arıza çıktığında da arkandan konuşur tam yapamadı bak yine arızalandı der.
Babana rahmet senin Hakan abi. Neden bu işlerden soğuduğumu anlamışsın. :D

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Ben de kombi prizini ve sigortasını kendime has sigorta kutusuna ekledim kısa zamanda paylaşırım.
Ben de çok fazla yorulmuyor zaten.:D Ama sana gelmez.
Sn. Alpernbugra bu işten ekmeğimi kazanıyor olsaydım her şeyin en iyisi ben de olurdu. Arada sırada elime iş geçince uğraşıyorum. Şu haliyle elimdeki tamirat malzemelerini hesapladım ortalama 2,500 TL civarında tutuyor. Daha aralardaki ufak tefek araç gereçleri saymadım.:D
Ben de vidalama matkabı olarak crown flex var. 600 watt. Çok memnunum.
Kasaplık malzeme dökümünü vermemişsin :D
14082014621.jpg
Buat arkada Sn. Alpernbugra gibi. Kapalı göstergesi sarı bant, yan duvar biraz yamuk silikon ile doldurdum.
14082014622.jpg

Evet Bülent Abi kasaplık malzeme dökümü de 200 TL'ye yakın.:D

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri