kombi bakimi onarimi tesisat petek temizligi (teknik servis)

muhammet88

Üye
arkadaslar ben evlerde kombi bakimi onarimi tesisat petek temizligi bakimi onarimi yapacagim kucuk capli bi dukkan acmayi istiyorum acacagim yer teknik servis (ozel servis) statusunemi giriyor eger giriyorsa acabilmek icin ne gibi evrak veya prosedure ihtiyacim var eger girmiyorsa nasil bi yol izlemeliyim meslek lisesi mzunuyum tesviye bolumu bahsettigim iste tecrubem vqr yanliz herhangi bi belge ustalik veya mesleki yeterlilik belgem yok bunlara gerek varmi varsa nasil temin edebilirim cok arastirma yaptim ama cevaplari bulamadim konuyla alakali bilgilendirirseniz sevinirim simdiden tesekkur ederim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
vergi levhanda elektrikli ev aletlerı Bakım onarım (buzdolabı,kombi,firin vs.)tabelanı istedığın gıbı koyarsın ona karışmazlar

vergi levhanda elektrikli ev aletlerı bakım onarım (buzdolabı,kombi,firin vs.)tabelanı istedığın gıbı koyarsın ona karışmazlar

tesekkueler kardesim ama dukkani acma konusunda izleyecegim islem sirasini biraz daha acarsan sevirin

merhaba ben o işi yapalı yıllar oldu en mantıklısı ister istemez bır muhasebecın olacak önce bır muhasebecı bul işi tamamen yık uzerıne o ılgılenır açar sadece sana ımza işi kalır burada forumdan tam bılgı alsanda uygulamada başka işlerde çıkabılır kolay gelsın

tesekkueler kardesim ama dukkani acma konusunda izleyecegim islem sirasini biraz daha acarsan sevirin

merhaba ben o işi yapalı yıllar oldu en mantıklısı ister istemez bır muhasebecın olacak önce bır muhasebecı bul işi tamamen yık uzerıne o ılgılenır açar sadece sana ımza işi kalır burada forumdan tam bılgı alsanda uygulamada başka işlerde çıkabılır kolay gelsın

anladim benim asil kafami karistiran soru ustalik mesleki yeterlulik v.s gibi belge sarti varmi

Benim bildiğim yakın bi zamandan itibaren isteniyor bu tarihe kadar öncesine 5-10 sene mesleğini icra edenlere istenmeden belge verilmiş ama siz daha yeni açacaksınız mecbur kursa katılmalısınız.

ustalık belgesi şart elemanın olucaksa eğitici ustalık belgesi gerek mesleki eğitim merkezine gitmen gerek onlar yardımcı olur MEM eski adı çıraklık eğitim merkezi...
sınırlı destek.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,172
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri