Komütatör vaviyen

Arkadaşlar 5 kollu avize yaptım komütatör vaviyen ve röle kullandım komütatör vaviyendrn açıktan rölenin açığına kapalıdan kapalıya gittim comdan ise avizeye fakat kumandadan röle tetiklendiğinde lamba yanıyor ama anahtardan sönmüyor anahtardan yanıyor ama kumandadan sönmüyor yardımcı olurmusunuz☺️

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Arkadaşlar 5 kollu avize yaptım komütatör vaviyen ve röle kullandım komütatör vaviyendrn açıktan rölenin açığına kapalıdan kapalıya gittim comdan ise avizeye fakat kumandadan röle tetiklendiğinde lamba yanıyor ama anahtardan sönmüyor anahtardan yanıyor ama kumandadan sönmüyor yardımcı olurmusunuz☺
Komitatör vaviyen normal bağlantı şeması aşağıdaki gibidir:
vaviyen.png

Komitatör vaviyen uygulamalı bağlantıyı incelemek için aşağıdaki videoyu izlemeniz yararlı olacaktır:

Vaviyen tesisata Remote Kontrol bağlanmasını uygulamalı görmek için aşağıdaki videoyu izleyiniz:

Yapmak istediğiniz bağlantı şekline göre değişiklikler yaparak istediğiniz duruma dönüştürebilirsiniz

220v kumanda devresini nasil temim edebiliriz yurtdisi diparisler icin nasil arama yapmaliyiz tsk

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri