komütatör anahtara 2 lamba nasıl baglarım?

faz (elektrik komitaör anahtara girer anahtarın çıkışından lambaya gider nört ise direk lambaya gider

Ben ölçü aletinin tüm kademelerinin kullanımı hakkında bilgiye ulaşmak istiyorum. Bütün kademeleri nasıl kullanılır,hangi kademesi ne işe yarar ne zaman kullanılır gibi sorulara nereden cvp bulabilirim arkadaşlar? Yada biliyo musun? Konunuzla ilgisi yok ama kusura bakmayın yine de...?

Ben ölçü aletinin tüm kademelerinin kullanımı hakkında bilgiye ulaşmak istiyorum. Bütün kademeleri nasıl kullanılır,hangi kademesi ne işe yarar ne zaman kullanılır gibi sorulara nereden cvp bulabilirim arkadaşlar? Yada biliyo musun? Konunuzla ilgisi yok ama kusura bakmayın yine de...?
Merak ediyorum diyorsun da araştırmacı ol, ölçü aletinin diğer adlarını da öğren (ing dahil) sonra arama kısmına yaz, burdaki bilgiler yetmedi mi, gogle yutuba 320volt a bak.
Düğmesinin etrafına renkli sınırlar var, sınırların iç tarafında küçük kademeler kademe değerlerinin dışında da hangi özellik için kullanılacaksa onun harfi/sembolü.

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri