kollu bariyer sistemi ?

erkan6060

Üye
kollu barıyer sıstemı yapıyorum:S devreyı yaptım ancak kumanda devresı ve elektrıkdevre seması lasım .yaptıgım sey maket .okulda hoca odev olarak verdıı. guc kaynagı ve 3 adet role kullndım . rolelerden bırı sensor yanı emnıyet fotoselının rolesı ıkı buton var .

yukarı butonuna bastıgımda yukarı kalkıcak .durucak .asgı butonuna bastıgımda da asgı ınıp durucak ancak asgı ınerken elımızı uzatdgmzda barıyer kolu tekrar yukarı kalkıcak emnıyt fotoselı oldgu ıcın .. devre bu basıt ıkı buton ıle asgı yukarı yapıcambırde emnıyt fotoselı var ıste yardımcı olursanız sevınırım acele bıras :S
ısprta yalvac:s

Son düzenleme:
ewet bu calsımaya da baktım hemen hemen aynı ama elktronıkden anlmıorum elktrıkcı yım unıverstedeyız ve uygulama alanımız olmadgıı gıbı bu dtur syeler le ılgılı ders bıle almıoruz okul ııcn bole projler yaptrıpp kendılerıı kullnmya clasıorlr devreyı yaptım malıyetı fazla oldu ancaak elktrk devre seması yok :S

Güzel proje

ewet bu calsımaya da baktım hemen hemen aynı ama elktronıkden anlmıorum elktrıkcı yım unıverstedeyız ve uygulama alanımız olmadgıı gıbı bu dtur syeler le ılgılı ders bıle almıoruz okul ııcn bole projler yaptrıpp kendılerıı kullnmya clasıorlr devreyı yaptım malıyetı fazla oldu ancaak elktrk devre seması yok :S

Bu nasıl bir Türkçe kullanımı yahu. Biraz dikkat lütfen...!!!!

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri