Kocaeli / gebze çevresinde plc kursu var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba arkadaslar kocaeli / gebze ilcesinde yaşıyorum bu civarlarda bildiginiz plc kursu varmı acaba ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Siemens gebze organize san bolgesiinde yeni yerinde.Orada egitimleri oluyordu.Sorgulamanda fayda var.

teşekür ederim cidden

birde gebzede enka teknik lisesi olması lazım bu yaz bir sürü kurs açmışlardı ama bilmiyorum hala devam ediyormu_

cahit elginkan mesleki kursları var ücretsiz ve kaliteli kurslar.Ancak ücretsiz oluşu talebi arttırıyor ve başvuru yaptıntan sonra sıra beklemenize sebeb oluyor.Elginkan Vakfı AEMTEM - Ahmet Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

birçok teknik ve diğer konularda ücretsiz eğitim veren bir kuruluş ama hesseno nun dediği gibi talep çok çok fazla sıra bekleme usulü ile kurslar kur kur gidiyor. ben bir kere bu kurs için başvurduğum da 1.5 sene sonra telefonuma mesaj gelmişti. 1.5 sene sonra ben farklı şeyler ile uğraşıyor olduğumdan gidemedim ama 1.5 sene sonra bile hatırlanılmak güzel şey :)

bende entek egitim den plc kursu almistim, o da gebze organize sanayide,

ama ucretli bir kursdu tabiki,,

iyi calismalar

Özel Enka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesin'de Mekatronik kursları verilmektedir.
Kurs, Ulaşım ve öğle yeğmeyi ücretsizdir.

Enka Teknik Okulları

arkadaşlar plc kursu almak isteyen gebze ye gelebilecek olan arkadaşlara firmamız bünyesinde 3 kişilik 5 kişilik 10 kişilik kurslarımız mevcuttur. fakat fiyat henüz belirlenmemiştir sıra bekleme derdiniz olmayacaktır. kursun içeriği otomasyon ve kontrol teknolojisi , plc (ağırlıklı s7 200 de durulacak ve diğer markalardan da örneklendirilecek) yazılım kurulum vs.

kursa meslek liseli,önlisans mezunu, lisans mezunu arkadaslar katılabilir. her seviyeye uygun anlatılacaktır dersler.
not: başvurular sürekli yapılmaktadır sürekli kayıt almaktayız çeşitli gruplarımız olduğundan bekleme derdiniz olmayacaktır.
irtibat: 0507 996 8736

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri