Klimam yandı tekrar yansın istemiyorum

Vestel e ne desek boş
:)

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Dış ünitenin yeri konumu da önemli. Rüzgar yönüne uygun mu, birde mümkünse gölgeye alın. Bir arkadaşımın işyerimde salon tipi 48000btu dış üniteyi mecburen işyeri showroom önüne koymuşlar. İşyeri konsepti siyah, ünite beyaz. Bizim akıllılar dış üniteye kafes yaptırıyor rengi de siyah boyanıyor tabi. Servis çağırmadan benden yardım istedi. Bende bir meslektaşımız daha önceki tecrübesine paslanmaz dan aynı kafesi boysız yaptırması söyledim. Sorun çözüldü. Bazen şartlar kritik seviyede olupta rengin bile etkisi çok büyük olabiliyor. Voltaj düşer yada kondenser şişerse, kompresör yanar gider.

Dış ünitenin yeri konumu da önemli. Rüzgar yönüne uygun mu, birde mümkünse gölgeye alın. Bir arkadaşımın işyerimde salon tipi 48000btu dış üniteyi mecburen işyeri showroom önüne koymuşlar. İşyeri konsepti siyah, ünite beyaz. Bizim akıllılar dış üniteye kafes yaptırıyor rengi de siyah boyanıyor tabi. Servis çağırmadan benden yardım istedi. Bende bir meslektaşımız daha önceki tecrübesine paslanmaz dan aynı kafesi boysız yaptırması söyledim. Sorun çözüldü. Bazen şartlar kritik seviyede olupta rengin bile etkisi çok büyük olabiliyor. Voltaj düşer yada kondenser şişerse, kompresör yanar gider.
Yeri serin gölge dış ünitenin voltaj şu an düzeldi 230 civarı genelde son olarak kondansatör ne gibi sebeplerden şişer onada önlem alayim

Şuanda havaların soğumasıyla birlikte konu hakkında gelişme yaşayan arkadaşlar varmı? Prefabrik ev neyle ısıtabiliriz..

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri