Klima saat ayarları

Arkadaşlar resimdeki kumandadan saat ayarı yapmak istiyorum acip kapamak için ama suanki saati gostermiyor örnek:18:00 gibi sadece ayarlarken 0.5-1.0 gibi saati azaltıp yükseltiyor açma kapama yada böyle girsem mesai saatinden sonra veya hafta sonunda çalışır ben 8 kilimayi sırayla 1 er saat çalışıp yarım saat durdurmak istiyorum mesai saatleri arasında nasıl yapabilirim acaba
IMG_20180712_142459930.jpg

O şekilde ayarlayamazsınız maalesef.Saat programı özelliği yok cihazın gördüğüm kadarı ile. Sadece istediğiniz saat kadar sonra açılmasını veya kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bunu her gün tekrar ayarlamanız gerekiyor. Sabah çıkarken timer on tuşu ile kaç saat sonra çalışmaya başlamasını istiyorsanız ayarlayabilirsiniz. Yarım saat aralıklarla ayar yapılabiliyor sanırım.

Cihazın fişi ile prizi arasına timer eklemelisin, pilli model olursa elektrik kesintilerinden etkilenmez, pilli tavsiye ederim.

Daha öncesinde sizin dediğiniz gibi zaman saati bağlayarak yapabilirmiyim demiştim yorum yapan arkadaşlar kilima zarar görür dediler her seferinde elektrik gidip geldiği için

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri