Klima gaz dolum fiyati bilgisi olan?

akrepcan91

Üye
Selam abilerim kardeslerim evimde arcelik 24 bin tipi klima var gazi bitmiş servis cagirdim 2 litre gaz takviyesi yapti 300 tl para ve bakimiyla yani temizlemesiyle birlikte 350 tl para aldi bana abartili fiyat geldi sizce uygun mu bu fiyat bilgisi olan var mi acaba ??

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Abartı. Vallahi biz ızmirde 150 ye zor basıyoruz. Müşteri çok diyo
Yetkili Servisler geçirmeyi seviyor tabiri caizse bizde 150 ye pazarlık yapıyo Müşteri.

Evet bana da cok abartili geldi 2 litre gaz o kdr tutar mi ya kaziklandik
Abartı. Vallahi biz ızmirde 150 ye zor basıyoruz. Müşteri çok diyo
Yetkili Servisler geçirmeyi seviyor tabiri caizse bizde 150 ye pazarlık yapıyo Müşteri.
Evet bana da cok abartili geldi 2 litre gaz koydu tutar mi o kdr ya kaziklandik

Selam abilerim kardeslerim evimde arcelik 24 bin tipi klima var gazi bitmiş servis cagirdim 2 litre gaz takviyesi yapti 300 tl para ve bakimiyla yani temizlemesiyle birlikte 350 tl para aldi bana abartili fiyat geldi sizce uygun mu bu fiyat bilgisi olan var mi acaba ??

Evet bana da cok abartili geldi 2 litre gaz o kdr tutar mi ya kaziklandik

Evet bana da cok abartili geldi 2 litre gaz koydu tutar mi o kdr ya kaziklandik
öncesinde pazarlık yapılmazsa olacağı budur, bu teknik serviscilere zerre güven olmaz, her seyi çekinmeden acık acık önceden konusmak lazım

Bi klimanın gazı kolay kolay bitmez..biryerlerinde muhakkak kaçak var..siboplarda borularda vs kaçak olabilir.once kaçak testi yapmalıydı..gaz basıp para almak nedir.2 gün sonra daha fazlasını vereceksiniz.gaz kaçağını onarmadan basıp gitmiş gazı..arayın görüşün paranız çöpe gitmesn

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri