Klavyesi Olan Yazıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mainloop kardeşim ben bilginin beyin fırtınası şeklinde sağa sola savrulmasından yanayım, o bilgi ne kadar doğrudur ne kadar değildir o da bilgiyi kullanacak kişinin algı seviyesine kalmış. yapacak bişey yok. O da her duyduğunu doğru zannetmesin. Zaten forumda cevap bekleyenlere herkes prof. dur doç. tur cevaplar kesin doğrudur diye taahütte bulunarak cevap verilmiyor bilgiyi ayırt etmesini öğrenmek lazım.

yani diyotun artı ucuna eksi, eksi ucunada artı denebilmesi sizin için beyin fırtınası ise onu bilemem.

mainloop kardeşim ben bilginin beyin fırtınası şeklinde sağa sola savrulmasından yanayım, o bilgi ne kadar doğrudur ne kadar değildir o da bilgiyi kullanacak kişinin algı seviyesine kalmış. yapacak bişey yok. O da her duyduğunu doğru zannetmesin. Zaten forumda cevap bekleyenlere herkes prof. dur doç. tur cevaplar kesin doğrudur diye taahütte bulunarak cevap verilmiyor bilgiyi ayırt etmesini öğrenmek lazım.

bu mesajı bir yeni üye arkadaş yazmış. soru sormuş çok doğal olarak

icon5.png
proje çizim için program arıyoru

yeniüye:
arkadaşlar proje çizim için program arıyorum bana yardımcı olurmusunuz

sizde bu şekilde cevap yazmışsınız sn.rhan.sarikaya

rhan.sahinkaya; kardeşim firma rehberi içinde ne işi var senin program aramanın git başka yerde ara programını!!!:mad:

sizin tabirinizle beyin fırtınası yapıp arkadaşı sağa sola savurmuşsunuz. tebrikler.

Konuyla ne alakası var kardesim şimdi, insanları salak yerine koymaktan
vazgecin, şimdi o vatandaş bilmiyormu o konunun yanlis yere açıldığını ! Hey allaam yaa surda tartıştığım seylere bak.:)

Konuyla ne alakası var kardesim şimdi, insanları salak yerine koymaktan
vazgecin, şimdi o vatandaş bilmiyormu o konunun yanlis yere açıldığını ! Hey allaam yaa surda tartıştığım seylere bak.:)

evet bence gerçekten arkadaş yanlış yere açıldığını bilmiyor. sonuç olarak uyarı tarzınız ve uslubunuz bu şekilde olmamalıydı.

bir mesajınızdada üyeler için "üşüşmüşler" gibi bir kelime kullanmışsınız. bırakın insanları salak yerine koymayı leş kargasına benzetmişsiniz.

Ben kimseyi hic bir seye benzetmedim. Simdi sen benzettin. Ayrıca bu senin insanları salak yerine koyduğun gerçeğini değiştirmez. İkincisi burda mesele ben değilim ki. Alakasız yorum yapıyorsun.

Ben kimseyi hic bir seye benzetmedim. Simdi sen benzettin. Ayrıca bu senin insanları salak yerine koyduğun gerçeğini değiştirmez. İkincisi burda mesele ben değilim ki. Alakasız yorum yapıyorsun.[/QUOTE

bana bir adet insanları salak yerine koyduğuma dair mesajımı gösterirmisin. ispatlarmısın söylediğin şeyi.

bende katılıyorum size ismini yazmıyayım maalesef arkadaş yorum yazan kişinin açiği varmı varsa eleştırı yorumu yazıyor doğrultma yapıldığındada oraya o yoruma uğramıyor biz burada kişilerı eleştırmek için yorum yazmıyoruz sanırım bişeyler bılıyorsak bıldıklerımızı yazıyoruz eğer yanliş yaptıysamda kendı adıma yanlışımı hatamı kabullenıyorum gerekırse özür dılıyorum bu özür dilemek benım yaş 56 benı kuçultmez kuçultmedıde herzaman saygı sevginin sinirinida aşmadığıma ınanıyorum

Ben kimseyi hic bir seye benzetmedim. Simdi sen benzettin. Ayrıca bu senin insanları salak yerine koyduğun gerçeğini değiştirmez. İkincisi burda mesele ben değilim ki. Alakasız yorum yapıyorsun.

bende katılıyorum size ismini yazmıyayım maalesef arkadaş yorum yazan kişinin açiği varmı varsa eleştırı yorumu yazıyor doğrultma yapıldığındada oraya o yoruma uğramıyor biz burada kişilerı eleştırmek için yorum yazmıyoruz sanırım bişeyler bılıyorsak bıldıklerımızı yazıyoruz eğer yanliş yaptıysamda kendı adıma yanlışımı hatamı kabullenıyorum gerekırse özür dılıyorum bu özür dilemek benım yaş 56 benı kuçultmez kuçultmedıde herzaman saygı sevginin sinirinida aşmadığıma ınanıyorum

siz zaten bana bir konuda muhalif olan bir kişiye haklı,haksız direk katılıyorsunuz sn.tkn126.

eksik yazılmış bir yazıya,yanlış yazılmış bir yoruma tabikide yorum yapıp düzelticem. doğru düzgün yanıt verenleri direk beğeniyorum. neden onlar sizin gibi düşünmüyor. eleştri diyorsunuz anket yaptık sonucu gördünüz.
boşuna dememiş atalarımız doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye.

Herhangi bir fikri sansurlemek-sansurlenmesinden yana olmak, o fikirleri okuyan-okuyacak insanları algilamaktan aciz (salak) yerine koymak degilmidir ? Bırakın kim ne istiyorsa ( konuyla ilgili ) onu yazsın. Bilginin yorumunu okuyan kisi yapsın. Senin baskaları adına karar vermen salak yerine koymaktir. Benim mesajımda kızdığım şey konuyu yanlis yere açması yoksa
herhanggi bir konuyla ilgili fikrini beyan etsin tabiki o ayrı şey o ayrı şey sırf bana muhalefet olsun diye, sırf laf yarısına girmek icin suyu bulandirma rica ederim

aksine insanlara kısa yoldan kafaları karışmadan doğruyu göstermeye çalışmak onları salak yerine koymak değildir. zaten soruyu soran kişiler doğruyu yanlışı hızlı ayırt etsinler yada hızlı sonuca varsınlar diye yorum yapılıyor. konuda amatör insanlar salak değil ben öyle bir şey hiç ima etmedim,öylede davranmadım, yönetici değilim,yetkili değilim ne sansürü hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri