Klavye sorunu

Maxim-1995

Üye
Arkadaşlar ben zor yazıom klavyeyle klavye 1 seneik felan işte şimdi yazarken durup duruken balantı gidiyo usb den çıkarıyom bu sefer 10 sn sorna çıktı felan sesi geliyo bazende aynı kelimeyi yüzlerce yazıyo kablo çıkayom güzeliyor acaba kabloyu değğiştirsem düzelirmi ?

bence klavyeyi bir başka bilgisayarda dene. eğer arızalı ise daha fazla kendi bilgisayarına zarar verme.

Arkadaşlar ben zor yazıom klavyeyle klavye 1 seneik felan işte şimdi yazarken durup duruken balantı gidiyo usb den çıkarıyom bu sefer 10 sn sorna çıktı felan sesi geliyo bazende aynı kelimeyi yüzlerce yazıyo kablo çıkayom güzeliyor acaba kabloyu değğiştirsem düzelirmi ?

usb den çıkarttıktan on sn sonra çıktı sesinin gelmesi garip :) sistem kasıyodur... aynı kelimeyi nasıl yüzlerce yazıyo onu anlamadım.. belki sistem kastığı için sen yazıyosundur yazmıyo diye defalarca yazıyosundur bu yüzdendir.. şimdiye kadar kendinden yazan bi klavye görmedim hiç... bi yanlışın var...

bilgisayarın kasıyor ondan geç yanıt alıyosundur fanlarını kontrol et aşırı bir yavaşlama var sende muhtemelen kelimeyi yazıyosundur daha sonra monitöre düşüyodur.önce klavyeni başka pc de dene git internet kafeye dene bozuksa yenisini al yine düzelmesse formatla yine düzelmesse fanlarını değiştir.

Sorun çözüldü bilgisayardan mış sorun ...

İlgilenip ardımcı olanlar için teşekkür ederim

Keylooger gibi bir zararlı yazılım mı bulaşmış?

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,613
Son üye
Liderpano

Yeni konular

Geri