kitli armatür

arkadaşlar 2*36 w phılıps armatüre kit devresi bağlıcaz. hazır gelmedi..bağlantısını bilen var mı? balast elektronik phılıps kit modülü ise trıdonıc....ii akşamlar

kit üzerinde bağlantı mevcut anlayamazsanız . firmayı arayıp destek alabilirsiniz. daha önceleri hep pelsan marka kullandık bahsettiğiniz markanın bağlantısını biliyoruz. pelsan'de her armatürün kitlisi mevcut....

Kitli armatürden kasıt nedir anlam veremedim.Konuyu açarsanız daha iyi yardımcı olunabilir.

acil aydınlatma devresine kit denir bir balast ve pil grubundan oluşur

acil durumlarda ortamı aydınlatması için armatürlerin içine yerleştirilen ve bir batarya yardımı ile lambayı yakan devreye kit deniyor.sürekli enerjili olup elektrik kesintisinde 1 veya 3 saat lambanın yanmasını sağlıyor. tesisat çekilirken anahtar devresinden hariç birde kit besleme hattı çekilmelidir anahtardan bağımsız sürekli enerjili ....kitli armatür acil aydınlatma ünitesi içine monte edilmiş armatürdür. yani kısaca bir florasan armatürü piyasada ışıldak dediğimiz armatür haline getirmektir. bana göre kit yerine ledli ışıldak kullanmak daha mantıklı ve daha ekonomik oluyor.

arkadaşlar teşekkür ederim...ben bi bağlantı şeması arıorum...kitli armatür de balast phılıps modül de tridonıc olursa bi uyumsuzluk olur mu...modülün üstündeki devreye göre bağladım yanıor....kit d devreye giriyor ...ama benim derdim teknik yönden bugün yarın bi problem çıkar mı...çünkü toplam 250 ad. bu tip armatürümüz var...

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri