kiş gunu dişarda kı hayvanlara elımızden geldığınce yardımcı olamazmıyız

tekin126

Profesyonel Üye

videoyu evımın penceresınde yemledığım iki kumru 15 tane serçe sabah perdeyı açar açmaz pencerenın önüne gelıp camdan içerıye masum masum bakmaları yokmu onların karnını doyurmadan rahat edemiyorum kahvaltımı sonradan yapıyorum bu yaptıklarım okadar mutlu edıyorkı benı kumrulardan biri geçenlerde gelmedı ınanın pencerede akşama kadar onu bekledim sonunda geldı rahatladım elımden daha korkuyorlar ama ekmek parçalarken dayanamıyorlar gelıp elımden alıp kaçıyorlar ben nekadar anlatsam bılemıyorum hayvan sevgisi kişiye gore değişir ama yaşamak lazım bence

Ustam güzel konuya parmak basmışsın, hayvanlar için yaz ne kadar riskliyse kış da çubuğun/ madalyonun diğer yüzü...!

bulent ustam merhaba sabahları pencere perdeyı açiyorum açana kadar elektrık tellerınde perdeyı açtığımı görünce pencere önüne gelıp içerıyı gozetlıyorlar hatta tul perdeyı bir kısmını açıyorum oraya gelıp benden yiyecek bekliyorlar onları doyurmadan kahvaltı içime sınmıyor iki kumru var yaklaşik 15 serçe serçeler çok fena:)kalabalık geldılermı kumruları kovalıyorlar okadar uyanıklarkı:) kumruların uzerıne çıkıyorlar hertaraftan sarınca kumrular pes edıyor:)

Çok güzel geçenlerde bende pencerenin önüne ekmek kırıntıları koymuştum abonelerim vardı geliyorlardı ara vermiştim tekrar başlamakta fayda var.

Duyarlılığınız için teşekkürler.

eskişehirde hazır kuş yuvası aradım bugun bulamadım marangoza yaptırcam geçen yaz balkona yumurtlayacaklardı hanım yuz vermedı:) hayvan uzaklaşmadı elektrik direğıne yuva yapacaktı onada ben razı gelmedim nereye gıttıyse yavrularıda yok bu bahar yuva yaptırcam

günde biz iki kişiyiz misafır gelır dıye fazla ekmek alıyoruz onuda bitiremiyoruz çöpe gidiyordu arada bir sütçü gelıyordu ona verıyordum şimdi çozum buldum:)

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri