kendi ortamınızda smps adaptör tamiri ve bilği paylaşımı.

smps adaptörler konusunda deneyimli kargo ile gönderdiğim adaptörü tamir ederken videoya çekecek ve tecrübelerini aktaracak bir ustaya ihtiyacım var tamir ücreti ve malzeme ücreti havale edilecektir.

saygılarımla
05358663992

3 adet arızalı elektrikli motor şarz aleti ile başlayacağız.

Vidyo neden isteniyor yayınlancak mı, değişen parça konusunda güvensizlik mi, iş teslim süresi nedir kargo teslim alımından itibaren, ben mi talip olsam işe? Elimde 2 klasik teypli radyo işi de var ama ...

Vidyo neden isteniyor yayınlancak mı, değişen parça konusunda güvensizlik mi, iş teslim süresi nedir kargo teslim alımından itibaren, ben mi talip olsam işe? Elimde 2 klasik teypli radyo işi de var ama ...
abi tam sana göre aslında... video işi benlikte. tamire garanti veremiyorum. Ama ben inanıyorum sen üstesinden gelebilirsin.

abi tam sana göre aslında... video işi benlikte. tamire garanti veremiyorum. Ama ben inanıyorum sen üstesinden gelebilirsin.
Bilemiyorum Çorlu dayım her malzeme bulunmuyor gerçi İst dan ısmarlayabiliyorum da, vidyo olması süreyi uzatıyor ve vidyo tecrübem de yok ayrıca ödeme konusu var nasıl olacak ...?

Son düzenleme:
Bulundugum bolgede kimse bir kelime ogretmiyor temel elektronik bilgim var ama pratik bilgim yok videoyu izleyerek tecrube edinmeye calisacagim. Elimde 5 adet elektrikli motor sarz aleti var arizali onlari tamir etmeye calisiyorum tsk..

Bulundugum bolgede kimse bir kelime ogretmiyor temel elektronik bilgim var ama pratik bilgim yok videoyu izleyerek tecrube edinmeye calisacagim. Elimde 5 adet elektrikli motor sarz aleti var arizali onlari tamir etmeye calisiyorum tsk..
bulunduğunuz bölge? Elektrikli motorlar Düzce de çok yaygın, orada mısınızz yoksa? Dediğim gibi sökerim, uğraşırım, videoya da çekerim, youtube de koyarım :) ama daha önce tamir etmediğimden kesin tamir ederim dersem sizi kandırmış olurum. Riske girmek isterseniz yollarsınız. Uğraşırım yani.

TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR KONUYU KAPATIYORUM ADAPTÖRLERİ SÖKÜP FORUM ÜZERİNDEN YARDIM İSTEYEREK KENDİM ÇÖZMEYE ÇALIŞACAĞIM

SAYGILARIMLA

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri