Kendi kendine elektrik üreten makina-Bu defa fasa fiso değil galiba.

Yüke bindiğinde ne oluyor acaba? Önemli olan o.
Ayrıca magnetik alanlarda monopol yoktur. Cihazın ismine "manyetik monopol" demiş. Bunu başardıysa hakkaten fizik kuralları altüst olur.

emek verilmeden ter dökülmeden para kazanılmaz.İlk olarak sürtünme yerçekimi gibi faktörlerin bertaraf edilmesi gerekir bu tür enerjinin kazanılması için.
Yakında unutulur sanmıyorum gerçek olabileceğini.
Ama bizim yurdum insanımızın doğal mucit özelliği olduğu kesin.Özellikle Karadeniz bölgesi için:)
Yolu olmayan dağın tepesine J5 jeep çıkartan milletiz:)

Van'da Karadenizli Mucit | Aktif Haber

Karadeniz icadı Motorsiklet

İlkokul Mezunu Mucit Sınırsız Elektrik Üreten Makine İcat Etti haberi 15 Aralık 2009 Salı 13:51 lpghaber gündem haberleri

Çiftçiyi kurtaran mucit ! | DENGE GAZETESİ,Karadeniz ve Samsun'da Habere DENGE getiren Gazete;DENGE

ÇORUM - Genç Mucidin Projesi - :: İstanbul Karadeniz Gazetesi ::

v.s:)

bu cihazı yabancı birisi yapmış olsaydı eğer vaaayyy helal olsun nasıl düşünmüşte yapmış çığır açacaktır derdiniz. Türk yaptı diyemi bu polemik oluştu???

Bütün dünya milletinden daha çok çalışır türkün kafası merak etmeyin.

Sadece biraz tembellik var içimizde hepsi bu. Dünyanın en çok aranan hackerları türk. 26 yaşında amerikada en genç prof ünvanı alan ve kuantum fiziğinde nobele aday gösterilen fizikçi türk (prof. oktay sinanoğlu). Amerikanın ünlü doktorlarından mehmet öz buda türk. daha aklıma gelmeyen çok isim var.

Niyedir başarıları türke yakıştıramamak??

Ben helal olsun diyorum emekli mucite başkada birşey demiyorum...

Yabancı birisi de deseydi gene fasa fiso derdim.

olabilirmi acaba benim kafam karıştı baksanıza şirketler kapmak için sıraya girmişler bile

Değerli ustalar herhangi bir güç olmadan yani enerji olmadan güç veya enerji elde etmek beyhudedir. eşyanın tabiatına aykırıdır. doğanın değişmez kanunudur.bu ancak Hz Allah' a ait bir ilimdir.saygılarımla.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri