KEB Kablo Şeması ?

alien876

Üye
Merhaba KEB F5 sürücüler için combivis seri port bağlantı kablosu şeması olan varmı yeni sürücüye taşımam lazım herkese iyi çalışmalar
Arkadaşlar aşağıdaki şemayı buldum ama doğrumudur

Ekli dosyalar

• keb_cable.jpg
    keb_cable.jpg
    19.2 KB · Görüntüleme: 143
Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Evet fakat 2m geçmesin.
Hocam kabloyu yaptım fakat bağlanamıyorum portu tarıyor fakat bulamıyor denediğim cihaz f5 panel operator f5 X6C ve X6D portlarından denedim hem usb çevirici ile hemde bilgisayarın kendi com girişiyle ama nafile cihaz üzerinde açmam gereken bir parametre veya yapmam gereken başka birşey varmı ?

Hocam kabloyu yaptım fakat bağlanamıyorum portu tarıyor fakat bulamıyor denediğim cihaz f5 panel operator f5 X6C ve X6D portlarından denedim hem usb çevirici ile hemde bilgisayarın kendi com girişiyle ama nafile cihaz üzerinde açmam gereken bir parametre veya yapmam gereken başka birşey varmı ?
hocam konu eski. bağlantıyı yapabildinizmi. aynı problem bendede var.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri