Kayar Kapı Sistemi Yapmak İstiyorum

edison3838

Üye
Merhabalar saygıdeğer forumdaşlar ben bağ evimize bir kapı yapacağım uzakdan kumandalı yapmayı düşünüyorum yana kayar kapı olacak bu sistemde hangi motoru kullanabilirim.İnternette hazır kitler var 700 Tl den başlıyor fiyatları ben bunu kendim yapmak istiyorum kumandasını bir şekilde hallederim araştırmalarla ama nasıl bir motor kullanacağıma dair bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhabalar saygıdeğer forumdaşlar ben bağ evimize bir kapı yapacağım uzakdan kumandalı yapmayı düşünüyorum yana kayar kapı olacak bu sistemde hangi motoru kullanabilirim.İnternette hazır kitler var 700 Tl den başlıyor fiyatları ben bunu kendim yapmak istiyorum kumandasını bir şekilde hallederim araştırmalarla ama nasıl bir motor kullanacağıma dair bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim...
arkadaşım senin bağ evinizde 3 faz yoktur buyuk ihtimalle mone faze motor kullan 0.75 kW yeter rediktörçok önemli d*dk lık motorunu istediğin hıza düşürmesi gerek gamak ta her türlü mone faze motoru bulursun

Sn.edison3838,kapının ağırlığına göre 0,55 KW bile işini görebilir.Redüktörlü bir motor kullanman gerekiyor.Ben hazır almanı öneririm.Hazır setlerin içinde,kramiyer dişliler motor ve uzaktan kumanda ikaz işığı ve sensörler var.Fiyatlarıda makul.

kayar kapı uzaktan kumandalı kumanda GSM modullu kayıtlı telefonlar kullanabılıyor güneş enerjılı (solar )panellı dezavantajı kapı montajı yaparken hareketlı kapı alt kısmına zincir monte etmek gerekiyor ayrıca kapı uzerıne kızıl ötesı emnıyet kılıdı bu işlerı ben hallederim dersen yardımcı olurum

Teşekkürler arkadaşlar sanayiye gidip bi bakayım motorlara

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri