kasnak hesabı yardım

Dogrusunuz,yanlis algilama bendeki ,bugün nedense böyle gudiyor,TLF dan yazınca,sapsalladim. Yalniz, 100 mm aktindaki kasnakda kayış kaçırma olur. Aynı iranlari5 muhafaza ederek, kasnakları degistirmesinde fayda var.
@zeybek Hocam..
Aktarım 13 cm kasnaktan 17 cm kasnağa geçince devir düşmez mi?

Dogrusunuz,yanlis algilama bendeki ,bugün nedense böyle gudiyor,TLF dan yazınca,sapsalladim. Yalniz, 100 mm aktindaki kasnakda kayış kaçırma olur. Aynı iranlari5 muhafaza ederek, kasnakları degistirmesinde fayda var.

Est. abi...Bende öyle dalgınlıklar oluyor ki oturup halime ağlarsınız :)

Soruyu soran arkadaşta umarım uyarınızı dikkate alır.

Biri motorun miline balı dişsiz yani kayışlı kasnak olmak üzere 3 kasnak var hocam kasnakların çapı 80mm bu bu şekilde devir 270 geliyor kasnaklardan sadece motora bağlı olanın çapını 120 mm yaparsak devir kaç olur hocam bakar mısınız bi

Biri motorun miline balı dişsiz yani kayışlı kasnak olmak üzere 3 kasnak var hocam kasnakların çapı 80mm bu bu şekilde devir 270 geliyor kasnaklardan sadece motora bağlı olanın çapını 120 mm yaparsak devir kaç olur hocam bakar mısınız bi
Sorunun cevabı, " soruda olur" motor devrini vermediniz. 3 nkasnakdan kastınız 3 X17 mm. gibi tabirmi,

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri