Kask icin bluetooth interkom devresi yardim!

Cngz34

Üye
Arkadaslar uzun suredir sizlerin yayinlamis olduklari makaleleri takip ediyorum o yuzden sorunumu cozumunu burada bulanilecegimi dusunuyorum. İstanbul icinde motorsiklet ile kan nakli yapiyorum. Kullanmis oldugum interkom cihazinin once sarj soketi ardindan acma kapama tusu bozuldu. Ben acma kapama tusu ile ugrasirken muhtemelen lehim yolunu bozdum. Sizden ricam gondermisboldugum resimler uzerinden cihazin bataryasini monte ettikten sonra nasil acabilecegim hakkinda yardimlarinizi bekliyorum.
IMG_20190819_211952.jpg
IMG_20190819_211940.jpg
IMG_20190819_211925.jpg
IMG_20190819_211952.jpg

Üstünü tinerle temizleye bilir misiniz hocam ? eğer yola zarar verdi iseniz biraz zor olacaktır. Sanırım lehimlerken çok tutmuşsunuz havyayı benim başıma çok geldi havya ucunu temizledikten sonra düzgün lehim yapabildim.

Cevap icin tesekkur ederim. Ben amatorce ugrasiyorum dediginizi yapacagim. Belki entegre edilmis olan yerlerden kablo cekerek birsey yapilabilir mi diye merak ediyorum acikcasi.

Butonu sanırım kısa devre ettiniz (uygun olmayan şartlarda resim cekmissiniz pek anlaşılmıyor), bunu temizleyip yollarini kablo lehimleyip yine buton bağlayın bunu kaskın farklı yerine monte edebilirsiniz.

Tesekkur ederim deneyecegim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri