Kart Tamiri ve Test Cihazı

reelektroniğin cihazını kullanıyorum çok başarılı sonuçlar alabiliyoruz
Biz de kullanıyoruz. Çok memnunuz. Firma sahipleri de çok iyi insanlar. Teknik bilgi ve destek sıkıntısı yok.

Merhaba arkadaslar. Oncelikle herkezin yorumunu tek tek okudum herkez cok guzel seyler yazmis fikirlerini paylasmis.bu urunlerden almis kullanmis yurt dışından üretilen ürünler yurt içi üretilen ürünler bilgisayar destekli urunler bencede çok iyi ürünler var ama bende uzun yıllar bircok cihaz kullanmış biri olarak size bazı tavsiyelerde bulunabilirim. Öncelikle bilgisayar destekli ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederim her ne kadar alırım bilgisayar ekranından tamirimi yaparım olayı kulağa hoş gelse de aslında kullanıma baslandogo zaman pek öyle olmadığını gormus oluyoruz.neden? Çünku hem 5v tan yukarı bir test voltajiniz olmuyor hemde ölçmek istediğiniz malzemenin ekran üzerine yansımasının daha geç olduğunu görürsünüz.
Diğer cihazlara gelecek olursak hepside çok iyi cihazlar fakat onlarında belli dezavantajları var özellikle yerli üretim olan cihaz kullanım kitapçığındaki voltajlari karşılamak konusunda biraz sıkıntılı ve frekans kademesindeki kendi ölçüm eğrisi nedense bir turlu istenilen performansı verememekte ve aşırı parazit yigen bir cihaz ne yazikki.

Kendi yapımımiz olan test cihazımızda bu tur problemleri cozmus bulunmaktayiz eger ilgilenen arkadaşlar varsa iletişime geçebilir.fiyat konusuna deginecek olursam gayet makul fiyatlarla satışımız vardır

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kendi yapımımiz olan test cihazımızda bu tur problemleri cozmus bulunmaktayiz eger ilgilenen arkadaşlar varsa iletişime geçebilir.fiyat konusuna deginecek olursam gayet makul fiyatlarla satışımız vardır
Cihazla ilgili video resim paylaşımırmisiniz.

Mail adresi varsa yazarsaniz mail olarak atabilirim

Ya konu çok eski ama belki bundan sonra bacaklar için belki bilgi olur. Arkadaşlar bu v-i egrilerine çok takilmayin. Birde bu eğriler evrenseldir her cihazda aynıdır...

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri