kart alacam fikirleriniz benim için önemlidir

Mahmut Erdoğan

Paylaşımcı üye
kart üzerinde paralel port bağlantısı var,direkt pc ye bağlayıp çalıştırabilirsiniz,fiyatıda uygun,tr de 140-160 tl arasında 3 eksen tb6560 lar.

Hocam meraba.ben ebaydan almıştım aynı kartı çinden geldi.makinayı 4 saat aralıksız çalıştırdım banamısın demiyor hiç problem yaşamadım.ayrıca ebay de 50 dolar satıcının nicki onlyforever702

tak çalıştır cd içşnde mach3 için config ayarları resimli anlatımı var .ayarları yapınca çalışıyor.

Hocamın gönderdiği siteye baktım ama bulamadım,yine toshibanın thb 6064 modeli var ve 4.5 A ,yüksek torklu motorlar kullanılabilir.Benim ilk kullandığım kart tb 6560 tı motorlar çok fazla ısınıyor ve tam anlamıyla performans alamamıstım,belkide sebepler başkaydı,ama şimdi allegro nun sla7062 sini aldım hız ve tork olarak cok memnunum.

arkadaşlar konuyu gördüm bende bi kaç satır yazayım dedim zira bir problemim var bu 3 eksen cnc yı internet üzerinden kontrol edebilirmiyim bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı yazarsanız sevirim saygılarımla

arkadaşlar konuyu gördüm bende bi kaç satır yazayım dedim zira bir problemim var bu 3 eksen cnc yı internet üzerinden kontrol edebilirmiyim bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı yazarsanız sevirim saygılarımla

hocam merhabalar kartı ve programı internet üzerinden yönetmen için bi kaç yöntem sunabilirim tabi program özelliği olarak değil bu yapman gereken işlem için kartın bağlı oldugu bilgisayarın açık olması gerekir bu şekilde senn için basit olur ve bunu sana çok basit bi şekilde gösterebilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri