Karel Robot Sorunu

12volt

Üye
Merhaba arkadaşlar Karel MS128 santralde bulunan robot operatör program modunda 864 3 00 tuşlayıp kaydı dinleyebiliyorum ancak 8071 ile robotu devreye aldığım halde doğrudan operatör telefonu çalıyor, robot devreye girmiyor neden anlayamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Robotu devreye alma kodu 8741 dir düzelteyim. Ayrıca dış hatlarınıza 8070 programı ile robot sinyali açmanız gerekmektedir.

Robotu devreye alma kodu 8741 dir düzelteyim. Ayrıca dış hatlarınıza 8070 programı ile robot sinyali açmanız gerekmektedir.
8070 ile dış hattı robot operatöre yönlendirmediğim için olmuyormuş. 8070 + dış hat no + 8 kodu ile dış hatları robopa yönlendirdim sorun çözüldü. Allah senden razı olsun omercok

8070 ile dış hattı robot operatöre yönlendirmediğim için olmuyormuş. 8070 + dış hat no + 8 kodu ile dış hatları robopa yönlendirdim sorun çözüldü. Allah senden razı olsun omercok
cümlemizden.. Sorunun çözüldüğüne sevindim

Selamün aleyküm arkadaşlar bizim karel ds200 sanralimiz var ve karel ft20 panel kullanıyoruz sorun şu dışarıdan yaptığımız aramalarda dahiliyi çevirmenize rağmen bir süre bekledikten sonra sekreter çalıyor nasıl çözebilirim.
Not: idea proğramı mevcut.
Şimdiden tşk ederim.

Selamün aleyküm arkadaşlar bizim karel ds200 sanralimiz var ve karel ft20 panel kullanıyoruz sorun şu dışarıdan yaptığımız aramalarda dahiliyi çevirmenize rağmen bir süre bekledikten sonra sekreter çalıyor nasıl çözebilirim.
Not: idea proğramı mevcut.
Şimdiden tşk ederim.
Konsol telefonu bilmeden yönlendirmiş olabilirmisiniz? ideadan bakmadan net bir şey söylemek zor şu aşamada.

Tuşlama yaptığınızda tuşlamalarımı algılamıyor.

Teşekkürler ben de bu bilgi sayesinde çözdüm sorunumu 8070+01+8 8070+02+8 8070+03+8

Konsol telefonu bilmeden yönlendirmiş olabilirmisiniz? ideadan bakmadan net bir şey söylemek zor şu aşamada.
Konuyu uplayacağım ama 877777 girdikten sonra 8714 tuşlamaya çalıştığımda meşgul sesi alıyorum. Bir siteden bakarken tüm ayarları sıfırlamayı tuşlamıştım. Bundan sonra oldu. Acaba robotu tekrar nasıl aktifleştiririm?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri