Karel MS 48 Demir kabin

jackal86

Üye
Selam arkadaşlar karel Ms 48 demir kabin eski kasa bir santral adım proje ödevim için kodlamaya giriş yaparken 877777 yapınca meşgul sesi vermekte acaba neden olabilir tesekkürler

Merhaba almış olduğunuz santralin eprom versiyonu çok eski ise 877777 yaparak programa girmez. Eski model santral versiyonlarında power butonunun yanında kırmızı küçük bir switch vardır. o switche bastığınızda santral programlama konumuna girer.Yine santralin modeli çok eski olduğu için günümüz santralleriyle program kodları aynı değildir. Piyasadaki tecrübeli karel santral servisi size yardımcı olacaktır yada buradan hangi programları istediğinizi yazarsanız ben yardımcı olabilirim saygılar.

Benim istediğim ofisime 2 telekom hattımı faal yapmak ve 4 adet telefon koymak ve yönlendirme yapmak (12 noluyu aradıklarında 13 çalsın gibi ) ve yönlendirmeyi yaparken çalmasını isteiğim telefondan mı yoksa yönlendireceğim(12) nodan mı yönlendirme yapmam gerek kısaca bunlar teşekkürler

Demir kabin üzerinde ışıklı panel var ise programlama butonu karel santralin sol aly kısmında küçük kırmızı bir swiç ışıklı panel yok sa 11 nolu aboneden 877777 tuşlayarak programlamaya girersin
dış hat açmak .stersen 89 aa 11 ile dış hat açıp
85 + dahili no ilede yönlendirme yapabilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri