Kare Dalga Üreten Osilatör Devresinin Matematiksel Denklemleri

Merhaba arkadaşlar elektrik elektronik mühendisliği 2. sınıftayım Elektronik Devreler dersi hocamız ödev verdi fakat internette veya kütüphanedeki kitaplarda yeterli bilgiyi bulamadım yardım istiyorum

Kare Dalga Üreten Osilatör Devresinin Matematiksel Denklemleri ve Matlab programı ile kare dalganın grafiğinin çizimini yapmam gerekiyor yardım eder misiniz .Teşekkürler.

Yeterli ayrıntı vermemişsiniz. Kare dalga üreten bir devre ama nasıl bir devre. Örneğin 555 mi kullanıyor, işlemsel yükselteç mi.

Eğer Matlab ile kare dalgayı sadece çizdirecekseniz burada nasıl yapıldığı anlatılıyor.

Yeterli ayrıntı vermemişsiniz. Kare dalga üreten bir devre ama nasıl bir devre. Örneğin 555 mi kullanıyor, işlemsel yükselteç mi.

Eğer Matlab ile kare dalgayı sadece çizdirecekseniz burada nasıl yapıldığı anlatılıyor.

Hocam işlemsel yükselteçli bir osilatör devresi lazım kusura bakma oruçken aklıma gelmemiş yazmak :)

Allah kabul etsin :)

Bu sefer biraz tembellik edip açıklamasını ekliyorum. Gene de takıldığınız yerler olursa sorabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: H.G

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri