Kapasitif silo seviye sensörü

yalıtkan maddelerde kapasitif daha saglıklı çalışıyor.

arkadaşım yapmış olduğumuz iş gereği sürekli kullanıyoruz bu iş için IFM nin kapasitif sensörlerini yada pervaneli seviye sensörlerini kullanabilirsin

Mefa Sensör Her türlü standart ve özel sensör imalatı yapıyor.
Kapasitif seviye sensörleri de yapıyor bildiğim kadarıyla. Size çözüm üretebilirler
| .. M e f a Sensör .. |

Selam Arkadaşlar.
Tahıl ürünleri , Kepek vb. ürünlerin doldurulduğu silolarda kullanmak için sensöre ihtiyacım var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. (Röle çıkışlı olacak) saygılar.....!

Eger noktasal ölçüm yapacaksan, silindirik normal bir kapasitif sensör kullanabilirsin. Eger seviye kontrolü yapacaksan analog çıkıslı kapasitif seviye sensörü kullanman gerekmektedir. Bu sensörü IFM de ve MEFA'da bulabilirsin.
Bu sensörler Mefanın yeni üretimidir.

elimkoya da bakabilirsin silo seviye kontrolü için sensörler yapıyorlar

Eger noktasal ölçüm yapacaksan, silindirik normal bir kapasitif sensör kullanabilirsin. Eger seviye kontrolü yapacaksan analog çıkıslı kapasitif seviye sensörü kullanman gerekmektedir. Bu sensörü IFM de ve MEFA'da bulabilirsin.
Bu sensörler Mefanın yeni üretimidir.

sayın mefa....
Mefa Sensörün Kapasitif ve Endüktif olanlarını Sırf Yerli malıdır desteklemek gerekir diye kullandım ama hepsini değiştirmek zorunda kaldım.
Umarım Dahada geliştirirlerde bizde elin adamına para ödemeyiz.

Şu Anda Endüktif sensör olarak Telemekanik (Fiyatıda gayet uygun), Kapasitif olarak IFM kullanıyorum. Yüzden fazla Kullandım ve bir tanesini bile değiştirmek zorunda kalmadım.

Son düzenleme:
Sayın Ertek68
Kapasitif sensörlerde IFM markanın üstüne sensör tanımam. Burada MEFA yeterli kalmamış olabilir. Buradaki sorununuzu öğrenmek isterim.
Endüktif sensörlerde Telemekanik kullanıyorsanız burada rahatlıkla Mefa kullanabileceğinizi idda edebilirim.
Ne gibi probleminiz olduda Mefa'ları değiştirmek zorunda kaldınız? bunu Mefa ile paylaşmanızı isteriz.
Tel:(0216)304 13 14
Eger telefon numaranızı yazarsanız biz sizinle diyaloğa geçeriz.

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,918
Son üye
mustafa 909

Yeni konular

Geri