Kapasitif-Reaktif hesabı

Hasan059

Üye
Merhaba ustalar kompanzasyon ceza hesabı nasıl yapılır?
Ceza yüzdeleri nedir
Bir de pano üzerin de 0/1 anahtarı var anlamı nedir?Teşekkürler

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
arkadaşlar köhler marka x5 kombi sayaçta 1.8.0 ve 1.8.1 değerlerini alıyorum 5.8.0 ve 8.8.0 da aldım lakin ekranda 5.8.1 ve 8.8.1 değerleri yok sayacın tüm değerlerine baktım bunlar yok yani o ayki rekatif tüketimi göremiyorum toplam tüketimi veriyor ama aktif te toplam ve o ayki görünüyor. nasıl hesaplayacagım o ay cezada olup olmadığını

Ceza hesabı için,1.8.0,5.8.0,8.8.0 değerleri
yeterli.Forumumuzda bulunan çeşitli prog-
ramlardan yararlanarak hesaplamalarını ya-
pabilirsiniz.

5.8.0 ve 8.8.0 ı bir onceki ayin faturasindan hesap ederek bulacaksin en son aydaki endekste faturana yazilmiştir kullandıgın ay icerisindeki endekside sayactan bakarak bulacaksiniz

arkadaşlar köhler marka x5 kombi sayaçta 1.8.0 ve 1.8.1 değerlerini alıyorum 5.8.0 ve 8.8.0 da aldım lakin ekranda 5.8.1 ve 8.8.1 değerleri yok sayacın tüm değerlerine baktım bunlar yok yani o ayki rekatif tüketimi göremiyorum toplam tüketimi veriyor ama aktif te toplam ve o ayki görünüyor. nasıl hesaplayacagım o ay cezada olup olmadığını
Bir onceki ayın endekslerini görmek istiyosan çağrı butonuna uzun bas

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri