Kapasitif cezası hakkında

cevaplarınız için teşekkür ederim.
bana cezaya girip girmediğimi takip etmek için şunu öğretmişlerdi doğrumudur: günlük olarak çizelge tutuyorum. bugün yazdığım t değerinden dünkü t değerini çıkartıyorum sonucun %20 sini alıp dünkü reaktifin üstüne ekliyorum çıkan sonuç bugünkü reaktiften büyükse sıkıntı yok diyorum, t değer farkının %15 inide dünkükü kapasitife ekliyorum çıkan sonuç bugünkü değerden büyükse sıkıntı yok diyorum. doğrumudu yaptığım.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Hazır takip cetveli kullanırsanız,hesap yapmaya lüzum kalmaz.Forumumuzdan,beğendiğiniz birini seçebilirsiniz.

arkadaşlar çalıştığım iş yerinde kompanzasyon panosu var. önceleri ayar yapılmamıs sureklı cezalı odenıyordu faturalar. daha sonra ayar yaptırıldı ve duzeldı. banada kompanzasyon takıp porogramı verdıler degerleri al ve porograma yaz dıye bende gunluk alıyorum yazıyorum ve porogramda ıyı gıdıyor ıfadesı yazıyor.1.8.0 ve 5.8.0. ve 8.8.0 değerlerini yazıyorum.aktıf enduktıf kapasıtıf degerler. yuzde yırmı enduktıf yuzde onbes kapasıtıf sınırlar var.

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri