kapı otomatiği açmıyor

fatihh23

Üye
slm üstatlar kapı otomatiğiyle başım dertte şimdi 3 katlı bir bina eski sayılır kat aralarında 2şer buat kullanmşlar hat telefon kablosuyla çekilmiş 15 wat trafo var ziller normal çalıyo kapı 1 gün açıp bir gün açmıyo açmadığızamanlarda sadece girişteki buton açıyo buatları tek tek kontrol ettim hiçbirşey gözükmüyo şimdi 21 wat tafo taktım bugün çalışıyo bir zararı olurmu sizce kapıda felan ayarsızlık olabilirmi fikirlerinizi bekliyorum son olarak kablo çekemiyorum tesisaat çok kötü kabloları hep aynı borudan çekmişler şimdiden çok sağolun

kapı otmadigin takıntı yapıyor onun içni aç bi bak istersen tam olarak bobinler dili çekiyormu.

watt öneli değilde volt önemli aynı volt sa problem cıkmaz votl farklı ise ilerde sorun yaşarsın

kapı otomatigi kendini kurmuyor olabilir kapının açılma mesafesi önemli bir etken olabilir

iyide kapı otomatiğin yanındaki buton açıyo üst kattaki butonlara basılınca çok az inleme sesi var kapı açılmıyo başka bilgisi olan varmı

benimde basıma geldi soun otomatikte cıktı mekanik problemi var zamanla asınmış

kapı otmadigin takıntı yapıyor onun içni aç bi bak istersen tam olarak bobinler dili çekiyormu.
Ustam benimde bi sorum olacak; benim trafom 24 volt 50 wattlık bi trafo. kapı otomatiğine 20 volt giriyo.. otomatın bobinler çekiyo ama dil çekemiyo sizce sorun nedir ? kilidin markası otomatsan olması lazım içinde bi de elektronik devre var.. bu kilitler devreden sonra 220 ile mi çekiyodur bobinler, yani bu marka kilidin özelliklerini biliyor musunuz yardımcı olur musunuz? teşekkürler

Diğer mesajında cevap yazdım.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri