kameralar parlak gösteriyor.sebebini bulamadım.

zirve43

Üye
bir benzinliğe smartvision sv588 v model 8 kanal dvr kullandım çoğu yerde oldugu gibi.
kameralarda :
kanopiye :neuton nt2780 480tvl 6mm ir led muhafaza içinde(muhafazaların camı çıkarıldı)
genel görüş için hikvision hv2040 osdli 600tvl ir led
içeriye market kısmına 3wave 1312 box -ıcu 324 ir led kullandım
montaj gece bitti görüntüler parasına göre iyiydi.çok detaylı bakarsam görüntülerin zeminde ufak karıncalanmalar var .bunu adaptörü değiştirsemde düzelmedi.
herneyse gece görüntüler iyi diye bıraktık geldik.ertesi gün baktıgımda sanki tüm kameraları güneşe baktırmısım gibi parlak insanlar tamamıyla karanlık görünümdeydi.en çok şaşırdıgım ise kanopinin altındaki kameralardı.üstü kapalı olmasına ragmen nasıl parlar.baktıgı yerde sadeece parket taşı var.yansımamı yaptı diye bakıyorum yansıyacak bişi yok.
monitör aoc 21.5 led.
(görüntülerin kısaca ifadesi şöyle box kameralarda blc ayarını on veya off yaptıgınızda görüntü parlar ya aynen öyle)kameralarımız ir led oldugu için blc filan yapamadım.

usta ır led sayısı fazla geliyor olmasın led lerin birkısmının önünü kapatıp denedinmi?

denemedim.iç mekanda olsa kameralar dediğin olabilir ama sonuçta sokakta kullandım.gündüz vakti de ledler devreye geçmediğine göre başka bir sorun var diye düşünüyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri