kameradan görüntü gelince kayıt yapma yardımm

tahir18

Üye
Merhaba,

rf ile görüntü attığımız bir kameramız var, kamera ve verici pır dedektör ile çalışıyor.

Pır hareket algılayınca kamera ve verici çalışıp görüntüyü aktarıyorum, ancak motion

dedection harici görüntü gelir gelmez kayıt yapan görüntü gittiğinde de kayıdı durduran

hazır bir sistem var mı ya da bu özellikte dvr var mı yoksa nasıl bir sistemle bunu

sağlayabiliriz.(kamerayla motion değil direk pır a göre çalışması gerekiyor senkron için)

Yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler.

Merhaba,

rf ile görüntü attığımız bir kameramız var, kamera ve verici pır dedektör ile çalışıyor.

Pır hareket algılayınca kamera ve verici çalışıp görüntüyü aktarıyorum, ancak motion

dedection harici görüntü gelir gelmez kayıt yapan görüntü gittiğinde de kayıdı durduran

hazır bir sistem var mı ya da bu özellikte dvr var mı yoksa nasıl bir sistemle bunu

sağlayabiliriz.(kamerayla motion değil direk pır a göre çalışması gerekiyor senkron için)

Neredeyse DVR cihazinin tamaminda bu özellik mevcut zaten, yani motion detection,time,alarm, alarme + motion seklinde opsiyonlar bulunmaktadir.

Gerekirse resimli olarakta anlatirim

Neredeyse DVR cihazinin tamaminda bu özellik mevcut zaten, yani motion detection,time,alarm, alarme + motion seklinde opsiyonlar bulunmaktadir.

Gerekirse resimli olarakta anlatirim

cevabınız için teşekkürler,istediğim motion dedection değil, sadece kamera ve verici çalıştığı zaman kayıt yapması, sizin dediğinize göre pır aktif edebilir ama kamera o motion ı algılamazsa kayıda başlamaz o yüzden senkron olmaz.

PIR a bağlı ikinci bir verici -alıcı koyun,alıcı DVR ı kayıt için tetiklesin..
DVR ın devamlı kayıt modunda alıcı görüntü vermediği zaman kayıta devam ediyor mu acaba?
bende hiç denemedim ama mavi ekranı devamlı mı kayıt ediyor..bunu sormak istedim.

PIR a bağlı ikinci bir verici -alıcı koyun,alıcı DVR ı kayıt için tetiklesin..
DVR ın devamlı kayıt modunda alıcı görüntü vermediği zaman kayıta devam ediyor mu acaba?
bende hiç denemedim ama mavi ekranı devamlı mı kayıt ediyor..bunu sormak istedim.

Evet sürekli kayıt yapıyor, pır kısmına 2. bir verici koyma şansım yok şu an yapılacak işi alıcı tarafında yapmam gerekiyor.

Video loss özelliği olan dvr'larla yapılabilir mi acaba? ama görüntü rf ile alındığı için arada farklı karınca sinyalleri de geliyor bunları da görüntü olarak algılayabilir.

örnek olması açısından veriyorum yoksa kullandıgım bir cihaz değil.

http://q-see.com/files/HowToFiles/QT4-Setup%20Alarm%20Sensor%20input.pdf

bu pdf de anlatılan özellikte başka cihaz dvrlar da mevcuttur.

Sensor bazlı kayıt yapma sanırım sizin istediğiniz.

Merhaba,

Teşekkürler, pdf i inceledim ancak istediğim dvr kısmına sensör bağlamak değil uzaktan görüntü geldiğinde kayıt yapmak istiyorum

var mı çözümü olan bu işi profosyonel yapan firmalardan çözümlerini rica ederim.Gerekirse dvr satın alınabilir.

arkaaşım benim biliğim kaar bütün dvr kayıtları algılaığı zaman (ayarlarsan tabiki)kayıta başlar yani bir vr cihazı al pır ile uğraşma

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri