kamera ve kayıt cihazı markası

lastvin06

Üye
merhaba ben 19 yaşındayım kamera güvenlik işleri yapan bi yerde staj yaptım stajda öğrendiklerimle işe atıldım bi arkadaşımla kart falan bastırdım binalara iş yerlerine kamera takıcaz ama aklımda hiç kamera markası yok görüntü kalitesi orta fiyatıda pahalı olmayacak şekilde kamera markaları var mı cevap verirseniz sevinirim ve kayıt cihazı alırken nelere dikkat etmeliyim

Valla arkadaşım bence senin önce işi iyice öğrenmen lazım ilk önce Güvenlik sistemleri üzerine çalışan firmalarda en az 5 sene düzenli çalışıp işi öğrenip öyle bu işlere başlaman gerekir sen daha stajını yeni bitirmişsin şirket kurup iş dünyasına atılıyorsun bu işler kolaymı öyle hem kendne hemde potansiyel müşterilerine zarar verirsin

Dostum öncelikle bütün kamera distribütörlerinden bayilik al, ip mi analog sistem üzerine mi calisacaksiniz bilmiyorum, piyasada ucuz cin mallarından çok kaliteli kameralara kadar çok büyük bi pazar var, ilgilenirsen marka ve gorusebilecegin distribütör isimleri de verebilirim.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Dostum öncelikle bütün kamera distribütörlerinden bayilik al, ip mi analog sistem üzerine mi calisacaksiniz bilmiyorum, piyasada ucuz cin mallarından çok kaliteli kameralara kadar çok büyük bi pazar var, ilgilenirsen marka ve gorusebilecegin distribütör isimleri de verebilirim.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

verirseniz iyi olur teşekkürler

- - - Updated - - -

Valla arkadaşım bence senin önce işi iyice öğrenmen lazım ilk önce Güvenlik sistemleri üzerine çalışan firmalarda en az 5 sene düzenli çalışıp işi öğrenip öyle bu işlere başlaman gerekir sen daha stajını yeni bitirmişsin şirket kurup iş dünyasına atılıyorsun bu işler kolaymı öyle hem kendne hemde potansiyel müşterilerine zarar verirsin

aklımda sadece marka yok marka olsun gerisini hallederim şirket kurmadım zaten iş olunca gidicem

işyeri açmadan bu sekilde iş yapayım derken algısız vergisiz gidersiz esnafa zarar verirsin
ama illa yinede bu işi yapacagım dersen bu işin kar marjları bellidir.bugün cogu bilgisayarcı kameracı ekmegini sadece güvenlikten kazanıyor .ucuza iş yapma.karsız fiyat verme.belli bir standart kar marjı olan iştir bu.öldürme piyasayı

hidromek in dediğini yabana atma.önce bilgi tecrübe şart.eline yüzüne bulaşır birde hersey.uzun süre olmasada önce baska yerde
esnaflık ne kadar zor önce onu gör
sonra iş kabiliyetini arttır derim

- - - Updated - - -

aklımda sadece marka yok marka olsun gerisini hallederim şirket kurmadım zaten iş olunca gidicem[/QUOTE]

Arkadaşım zaten şirket bile kurmamışsın şirket kurmadan malzemeyi nasıl temin ediceksin hadi bir şekilde temin ettin müşterine 2 sene garanti nasıl vericeksin müşteriyi mağdur ediceksin vergi vermiyiceksin birde bizden yardım istiyiceksin öncelikle üstüne düşen yasal sorumlulukları alman gerekli böyle iş yapılmaz güvenlik sistemleri çok ciddi iştir

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,827
Son üye
kontrol31

Yeni konular

Geri