Kamera Görüntülerinde Parazit Sorunu

nafta60

Üye
ARKADAŞLAR İYİ ÇALIŞMALAR
İşini yapmakta olduğum bir örme fabrikasının kamera işlerini aldım kabloları nı çektim ve montajını yaptımb buraya kadar herşey normal kablolar korumasız ve elektrik kabloları ile beraber bağlanan var göriüntüyü almak istediğimiz zaman parazit oluştu
elektrik kabloları ile beraber gittiği için beni eleştireceğinizi biliyorum AMA boş kamerayı kayıt cihazına bağladığımda dahi ileri derecede parazit sorunu yaşıyorum kabloları ve kameraları izole etmenin bi fayda vermeyeceğini düşünerek siz değerli meslektaşlarımdan bu sorunu beraber çözmek için yardım istiyorum

saygılar

Boş kamera ne demek?

Kamera Beslemesi İçin Kullandığın Güç Kaynağı da Parazite Sebep Olabilir. Topraklama ve Şebeke Gürltüsü de Sebep Olabilir.

Son düzenleme:
Güç kablolarının yakınından yalıtımsız şekilde kamera haberleşme gibi kabloları geçirmek kablolarınızda sheet olsa dahi parazite sebep olabilir.İzole etmeye olumlu bakmıyorsanız yeni bir güzergah belirleyin bence.:)

Güç kablolarının yakınından yalıtımsız şekilde kamera haberleşme gibi kabloları geçirmek kablolarınızda sheet olsa dahi parazite sebep olabilir.İzole etmeye olumlu bakmıyorsanız yeni bir güzergah belirleyin bence.:)
İzole etmeyi de deneyecem usta gerekirse güzergahta değiştireceğiz ama dediğim gibi boş kamera olsa dahi parazit sorunu üst seviyede set başka bir yerde sorunsuz çalışmakta

Topraklama problemi büyük ihtimal birde cihazı besledigin linye başka neyi besliyor

1 kamera tüm kameraları bozabilir biyerdan şase alıyor kamera izole edin kamerayı monte ettğin vidalar demire denk gelmiş olabilir benim başıma geldi.

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,613
Son üye
Liderpano

Yeni konular

Geri