Kahramanmaraş depremi geçmiş olsun

Yazdığım yazımı sildim değiştirdim
Bizler değişmediğimiz sürece değişmez .

Bir türlü bu sistem kanser gibidir .
1 - Kanseri yenersin ( ağır bedel ödersin + para + vs . )
2 - Yavaşlatırsın
3 - Yazmaya dilin varmıyor .

Çözüm : Baştan önlemi almaktır .
Ne kadar testi hikayesi doğrudur bilmem !!!

Nasreddin Hoca, bir gün, su getirmesi için, oğlunu pınara gönderir. Yola çıkarken ona:

– Sakın testiyi kırma, dedikten sonra, bir tokat vurarak canını acıtır. Çocuk, ağlamaya başlar. Çocuğun ağladığını görenler:

– Hoca Efendi, derler. Zavallı yavrucağıza testiyi kırmadan neden tokat attın? Nasreddin Hoca, yaptığı işin doğruluğundan emin şekilde:

– Sizin, böylesi işlere, aklınız ermez, der. Tokat acısı ile çocuk elindeki testiyi sıkıca tutup korur. Yoksa, testi kırıldıktan sonra, tokat atmanın hiçbir yararı yoktur.

Güneşli kocabaş diye bir site varmış siz daha iyi biliyorsunuzdur, binalar daha 4 yıllıkmış galiba.​
internet de tam yerine bakdım dogukent yakınında , oralar dogukent dışında yakın zamanda yüksek katlı binalar yapılmaya başlamışdı .
not: dogukent biraz daha dag etegi sayılır kocabaş resmen boş toprak zeytinlikler kesilerek dag eteklerindeki birikinti toprak üzerine yapılmış burada anlatmak istedigim zemin sıvılaşması.
not . bilmeyenler için maraş ova ile dagın birlerşim yerinde çok güzel bir sanayi şehri . yaylası ile ovası 10 dk sürmez . ova da ter içindeyken 10 dk' da kayak merkezine çıkıp kayak yapabilrisiniz
yazdıklarım kişisel yorumumdur hata,eksik,fazla ,abartı olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,910
Son üye
citythunder

Yeni konular

Geri