KAEL Marka reaktif güç kontrol rölesinin devreye alma programlamasi ile ilgili

ßotas

Üye
Genel olarak uygulamaları olan sevgili site üye ve yöneticilerine bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
syn botaş;
kullandığınız rölenin kodunu ve işletmenizin yük durumunu belirtirseniz yardımcı olabilirim.yada rölenin kullanma klavuzunun arkasındaki irtibat telefonlarından da bize ulaşabilirsiniz.

RG7 260805
ÜR.TARİHİ 26/08 /2005
KAEL REAKTİF GÜÇ KONTROL ROLESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ OLUP
SİSTEMDEN FAZ BAŞİNA 5A-30A. ARASİ AKİM ÇEKMEKTEDİR
KULLANILAN AKIM TRAFOLARİ
75/5A. NİKAR akım trafosu

0,5kVar 1kVar 1kVar 1,5kVar 1,5kVar
KONDAŞ KONDANSTÖRLERİ 3~ lı olup

SİSTEMDE HİÇBİR KONDANSTÖR GRUBUNA TETİKLEME VERMEMEKTE EKRANDAKİ
A--
AKIM YOK
UYARISINI VERMEKTEDİR
BİLGİLERİM BUNLARDAN İBARETTİR.

syn botaş;
kullandığınız rölenin kodunu ve işletmenizin yük durumunu belirtirseniz yardımcı olabilirim.yada rölenin kullanma klavuzunun arkasındaki irtibat telefonlarından da bize ulaşabilirsiniz.

kullanma klavuzum yok yada herhangi bir aydınlatıcı bilgi

Moderatör tarafında düzenlendi:
kael teknik destek konusunda gerçekten çok iyi hizmek veriyor

Sayın meslektaşımız
Hoşgeldiniz.
KA-EL röleler ve diğer KA-EL ürünleri ile ilgili her türlü bilgiyi,kullanma usullerini ( KAEL - Elektronik ) den bulabilirsiniz.
SAYGILARIMLA

galiba cevabini buldum röle A-- alarmı veriyor
anlamı:cihazin içinde elektronik aksam zarargörmüş olabilir
açip bakmam çözüm getirmeyebilir. sanırım çokta müdale edilcek bir yanı olmayabilir +yedek parçası da yok şuan elimde
yeni bir cihaz alirim

röleyi bize yollayın kısa zamanda yapar size geri yollarız.Yeni alıcaksanız da aynı rölenin yeni nesil versiyonu varko 112 serisini tavsiye ederim.

yeni röle aldim
entes
rg3-12cs
350tl+kdv
şimdi sistem çalişiyor
problem yok ama sistemin ihtiyacına göre kondanstör ekleyebilirim

bence kael varkombi-pc alsaydınız daha iyi ederdiniz.her yönüyle mükemmel bir röle.kullanımıda entes e göre çok daha kolay.faz-faz bağlantı yapabiliyorsunuz.ancak entes de 2 faz bağlama imkanınız yok.birinci kademeye mutlaka 3 faz bağlamanız gerekiyor.ben biliyorumki bazı işletmelerde tüm kademeleri monofaz bağladığımı.bazen yetmediği bile oluyor.
fiyatta 290+kdv

yinede hayırlı olsun.

Son düzenleme:
entes marka 3 fazlı reaktif güç rölesinin 1 kademesine mono faz kondansatör bağlanamadığınızı söylediniz neden? acaba 1 fazlı grubu eklemek istesek hangi kademeleri uygun olur bilen arakadaşlar lütfen yazınız tşk

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri