Kacak akim

Kacak akimi olcu aleti ile nasil olculur
Makinemizdeki resiztans 350 dereceye kadar kacak akim rolesini attirmiyo ancak isi 450 dereceye ulastiginda kacak akim rolesi atiyo restansi ve tesisati degistik sorun cozulmedi ne yapabiliriz

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Kacak akimi olcu aleti ile nasil olculur
Makinemizdeki resiztans 350 dereceye kadar kacak akim rolesini attirmiyo ancak isi 450 dereceye ulastiginda kacak akim rolesi atiyo restansi ve tesisati degistik sorun cozulmedi ne yapabiliriz
Nasıl bir makinadan bahsedildiği bilinmiyor. Makinanın diğer bileşenlerine odaklanmakta yarar var.

Mümkünse ısıtıcıyı farklı bir kaçak akımla besleyin.

En sağlıklı yöntem 450derece geldiğinde sistemden ne kadar kaçak akım çektiğini pens kaçak akım ölçü aleti "
" ile ölçün. Eğer o kaçak akım değeri sisteminiz için bir sıkıntısı teşkil etmiyorsa. Sanayi için piyasada kullanılan Kaçak akım koruma değerleri 500mA değeri ve üzeri değerde olan Kaçak Akım Korumalı Kompakt şalterler bulunmaktadır.

Degistirdik cozum olmadi sorun su isi yukselince atiyor

Kusura bakmayın ama ben panoda kaçak akımı göremedim. Turuncu çizgili C32N yazan kaçak akım mı? Ben resimden Nötr girişini göremiyorum. Kaçak akım makinanın panosunda mı? Yoksa enerjiyi aldığınız panoda mı? Birde besleme girişinde 3 ayrı C40 sigorta kullanılmış. Bunun yerine grup sigorta olsa daha iyi olur. Bilmiyorum makinanızda 3 faz motor felan var mı? Sigortalardan biri atarsa hepsi birden atsın, motorlara eksik faz gitmesin. Kaçak akımı da pakonun hemen arkasına bağlayın, K.A.R.'dan sonra grup sigortaya girin, grup sigortadan çıktıktan sonra diğer sigortalara girin. Bilmiyorum da ısıtıcının değerine göre K.A.R. atması bana biraz mantıklı gelmedi.

Forum istatistikleri

Konular
128,098
Kullanıcılar
449,798
Son üye
jsons

Yeni konular

Geri