Kablosuz Modem Tavsiyeleri ve Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar TTNet in Modemini Almayı Düşünmüyorum.Bunun Yerine Alabiceğim,Bağlantı Sorunu Olmayan Kaliteli Modem Önerilerinizi ve Yorumlarınızı Bekliyorum

air tres 5340 :D bu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadım

150 mbps Hızındaymış.Peki Hız Konusu Tam Olarak Neyi İfade Ediyor.Sizin Dediğiniz Modemin Fiyatına 300 mbps Hızında Modemler Var. Cisco nun Linkys Modelleri Var, Onlar Nasıl Acaba

150 mbps Hızındaymış.Peki Hız Konusu Tam Olarak Neyi İfade Ediyor.Sizin Dediğiniz Modemin Fiyatına 300 mbps Hızında Modemler Var. Cisco nun Linkys Modelleri Var, Onlar Nasıl Acaba

Kablosuz olarak (desteklenen donanımlar kullanıldığı zaman, yani bağlanan bilgisayarın da kablosuz olarak bu hızı desteklemesi lazım) ulaşılabilecek yerel ağ hızını ifade etmektedir. Bu değer(150 Mbps, 300 Mbps) mesafeye, arada duvar vs. gibi engelleyicilerin bulunması gibi çevresel faktörlere bağlıdır. Masaüstü bilgisayarlarda kablolu olarak 100 Mbit veya 1000 Mbit gibi ağ hızlarıyla aynı şeyi ifade etmektedir. Yalnız bu yerel ağ içerisinde geçerli, internete bağlanırken internet sağlayıcısı ne kadar hız veriyorsa o kadar hızla bağlanılabilir.
Modem satan firmaların satış stratejisi, ürünün iyi taraflarını tüketicilerin gözüne sokmak gibi.

Son düzenleme:
Airties modemi al sıkıntı yaşamazsın ama wireless özellikli olsun çünkü wireless cihazlar iyice yaygınlaşıyor lazım olabir

teknık destekte çok onemlı air tres de bu çok iyi

3 sene kullandığım airties arıza yapınca tamir etmek yerine yenisini verdiler. 4 yıldan beri kullanıyorum, çok memnunum.

Neredeyse 5 yıldır(2007 eylülünden beri) Air Ties kullanıyorum ve şiddetle Air Ties diyorum.Bunca yıllık tecrübeden sonra başka bir marka düşünemem doğrusu.

Airties Alınacak O Zaman:DD TTNet de Airties Veriyor Galiba.Onlar Kalite Bakımından Nasıl Acaba?Yeterli Olur mu Yoksa Daha Kaliteli Modellerine mi Bakayım?
Teşekkürler Arkadaşlar Verdiğiniz Bilgiler İçin

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,928
Son üye
welat karzan

Yeni konular

Geri