Kablolar Hakkında Detaylı Bilgi ve Tablolar

rakani

Üye
Bu konuyu dün akşam paylaşıma açmıştım ama sitede bir hata meydana geldi ve konu silinmiş.Aynı konuyu tekrar paylaşıma açmak istedim.Ekteki linkte iki farklı markanın kuvvetli akım ve zayıf akım kabloları hakkında detaylı bilgiler ve tablolar var.İşinize yarayacaktır.Selamlar ,saygılar.

Ekli dosyalar

• kablolar.rakani.rar
    6.1 MB · Görüntüleme: 4
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Bu konu gerçekten önemli ve faydalı bir çok tablo ve hesaplamaları içeriyor.Ancak gördüğüm kadarıyla pek ilgi görmemiş yada insanlar sadece indirdiği için pek bi şey yazan olmamış.Neyse ,bu tip durumlar benim fikrimi değiştirmeyecek ,paylaşıma devam!

rakani kardeş ne demek sen bilgi gönderecende ilgi görmeyecek.mesela ben yeni gördüm ellerine sağlık güzel paylaşım.

Teşekkür mesajları silinmiştir.

Lütfen, teşekkür mesajı yazmak yerine, beğen butonunu kullanınız.

Hay sizden ALLAH razı olsun arkadaşlarım ustalarım yaa sanırım çok işime yarayacak...

Ama önemli olan yaramasından çok böyle güzel paylaşımlar...Yaramassa da Allah razı olsun...

Tam da aradığım şey. Çok sağolun emeğiniz için. Elinize sağlık.

emeğinize sağlık çok faydalı bir paylaşım olmuş

paylaşım için tşkler tablolar çok ilgimi çekti ama çok kafa karıştırıcı :)

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri