Kablo Uzunluğu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kusra bakmayin da ben terbiyeliyim kimseye küfür etmedim satasmadim yorumunu terslemedim laf atan o ne dediyse gereğini söyledim saygınlığın kararını siz veremessiniz insanların üzerinde baskı kurup diktatörlük yapmanın gereği yok sadece eşit ve adil olun yeterli forumda yetkiliyseniz farklı düşüncelere sahip insanları atın tek ideolojide devam edin farklı sesler çıkmaz zihniyetinin bunu gerektiriyor

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Kusra bakmayin da ben terbiyeliyim kimseye küfür etmedim satasmadim yorumunu terslemedim laf atan o ne dediyse gereğini söyledim saygınlığın kararını siz veremessiniz insanların üzerinde baskı kurup diktatörlük yapmanın gereği yok sadece eşit ve adil olun yeterli forumda yetkiliyseniz farklı düşüncelere sahip insanları atın tek ideolojide devam edin farklı sesler çıkmaz zihniyetinin bunu gerektiriyor
Dedeniz yaşında bir insana doktora muayene ol, beynine oksijen gitmiyor demenin neresi saygı oluyor. Daha ne diyeceksiniz. Bahsettiğimiz abimizi de burada nik olarak değil şahsen herkes tanıyor. Türkiyenin en saygın elektrik mühendislerinden biridir. Belki ilk ona girer. Farklı düşünce fikirlerde olur. Teorik konularda değil. Gerilim düşümünde yüzde on diye bir hesap yok. Bina girişine kadar yüzde beş, motor devreleri için yüzde üçtür. Bana yüzde on doğru geliyor demek fikir değildir. @Murat , @vecivicivokke lütfen konuya müdahale istiyoruz.

Sanırım burasi bir forum sitesi ve insanlar alakası olduğu bir sorunu için arayış içine girmişler bende bugün girmişim ve yazibile alakadar naçizane fikrimi sunmusun pardon yqzibyqzarken veya fikir beyan ederken size mi soracaktik ??? Veya izin mi alacaktik kimsiniz ??? 6ay önce atlan yazıyı foruma girmemiş. İr kişi bugün okuyamaz mi yasak mı var böyle bişey rahatsız olduysaniz siliniz konuyu forumu sizde rahatlayın bizde

Önce okumayı öğrenin bildiğim kadarıyla tavsiye değildir hesplatiniz yazmisiz ama sizin gibi çok bilenler farklı oksijen çektiği için hücrelere ters etki yapabilir bunun için tıpta bazı bölümler vardır muayene olmanızı önereceğim yada insanlarla dalga geçmesi tavsiye edecegim yüzdelik dilim ortalama alınmıştır çok biliyosunuz yazsaydiniz tüm algoritmasıni beyfendi
Keşke önce karisinizdaki elektrik muhendisinin (siz hangi branştansınız bilmiyorum) bilgi birikimi ile sizinkini bir kiyaslamanizi tercih ederim. Laf ettiğiniz kişi öğüt alınıp dinlenilesi kişidir ister mesleki ister hayati haberiniz ola!

Kusra bakmayin da ben terbiyeliyim kimseye küfür etmedim satasmadim yorumunu terslemedim ilaf atan o ne dediyse gereğini söyledim saygınlığın kararını siz veremessiniz insanların üzerinde baskı kurup diktatörlük yapmanın gereği yok sadece eşit ve adil olun yeterli forumda yetkiliyseniz farklı düşüncelere sahip insanları atın tek ideolojide devam edin farklı sesler çıkmaz zihniyetinin bunu gerektiriyor
Keşke önce karisinizdaki elektrik muhendisinin (siz hangi branştansınız bilmiyorum) bilgi birikimi ile sizinkini bir kiyaslamanizi tercih ederim. Laf ettiğiniz kişi öğüt alınıp dinlenilesi kişidir ister mesleki ister hayati haberiniz ola!
Hala neyi konuşuyoruz ben kimseye satasmadim 6 ay önceki konuyu şimdi fark etmişiz ve düşüncemizi yazmisiz elektrik mühendisi dediğiniz kişi bana ne yazdı . anlamıyorum herkes kişinin ilgibalanini takip etmeye bilir işine gelmiştir veya o durumda olmuş o an lazımdır sıkıntı fikre saygısızlık bunuda yapan ben degilim yazıları tamamen okudu iseniz.bu ilkokul mezunu çekirdekten yetişen de olabilir yüksek elektrik mühendisidir fark etmeZ.yoksa ne mühendisler gördüm pense tutmayı havya tutmayı bilmiyor.arkadasin tecburesinin derecesini ölçecek düzeyde yada fikirde degilim

Forum yönetimi @Murat @vecivicivokke. Eğer @sami inci babadan özür dilenmeyecekse bizde buradan basıp gidelim. Hakaret edilip ben birsey yapmadım deniliyor. Bu ne biçim iş. Her iki teorik bilgi edinen burada mühendislere laf sokmaya çalışıyor. Burada bu lafların konuşulmasına izin veren yönetimi de kınıyorum. Bir ban da bana yapıştırmazsaniz hatrım kalır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri