Kablo Uzunluğu, Tüketim ve Kayıp

Merhaba, Bu bilgiler genel anlamda cevap verebilmek için yetersiz aslında. Her ne kadar mesafe uzun olsa da gerilim düşüklüğü yaşayıp yaşamadığınızın asıl cevabını hatta mevcut bulunan puant yüklerin tespiti ile alabiliriz.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba, Bu bilgiler genel anlamda cevap verebilmek için yetersiz aslında. Her ne kadar mesafe uzun olsa da gerilim düşüklüğü yaşayıp yaşamadığınızın asıl cevabını hatta mevcut bulunan puant yüklerin tespiti ile alabiliriz.

puant yük derken hocam ? kullanım saati filan mı, ekşiden baktımda zaman tarifesi demişler. öğlen 5 akşam 8 buçuk 9 arası. eğer istediğiniz bilgi buysa.

Merhaba puant yük sizin enerji alacağınız hat üzerindeki siz hariç diğer mevcut Abonelerin hatta en çok yüklendikleri saat dilimidir. Meskenlerde bu akşam 7-8 den 10-11 e kadar iş yerlerinde gündüz saatlerdir. İlgili dağıtım şirketi bu Ölçümleri yapar. Hattın tamamı özel ise elektrikçinize ölçülebilirsinis

Merhaba puant yük sizin enerji alacağınız hat üzerindeki siz hariç diğer mevcut Abonelerin hatta en çok yüklendikleri saat dilimidir. Meskenlerde bu akşam 7-8 den 10-11 e kadar iş yerlerinde gündüz saatlerdir. İlgili dağıtım şirketi bu Ölçümleri yapar. Hattın tamamı özel ise elektrikçinize ölçülebilirsinis

şahsa özel trafodan çektik biz hocam. benzinliğe ait. sadece benzinlik kullanıyor. ama aydınlatması olsun diğer pompası olsun heralde gece gündüz baya tüketiyorlardır.

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri