Kablo Saglamlik Testi

o cihazlarin boyle bir arizayi bulma ozelligi varsa hemen alirim,,netten inceleyecegim
tesekkur ediyorum
alırken iki kere düşün, ben çinden getirttim ac tamam dc işlev yok. ucuzu da pahalısı da aynı

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
alırken iki kere düşün, ben çinden getirttim ac tamam dc işlev yok. ucuzu da pahalısı da aynı
uyarin icin sag ol Paskomya
simdi kafamda sabit degerde akim ceken anlik yukleme yapan test cihazi cihazi yapmak var, made in Turkey patentli :) eger havaya ucmadan yangin cikarmadan basarabilirsem :)
aslinda ALLAHIN izni ile burdaki degerli arkadaslar ile yapabilamayacak birsey yok
gereken imkani destegi verseler sizler burdakiler fuze bile yaparlar

çocukluktan bilirim o zamanlar buşonlu sigortalar vardı evlerde biz alfalya derdik bir tek tel yaklaşık 3 amperdir. hani aklının bir köşesinde olsun, bir de kalite önemli tabii. aldığım testerler ac de çok randımanlı ama bazı darbeli şarj eden adaptörlerde de sinyal veriyor ama tam doğrultulmuz dc de sağır

hay sen cok yasaaa :) nerden aklina geldi,
nasil dusunemedim ben onu,,eskiden sigorta atardi tel baglardik,,
hatta ALLAH korurmus bizi , o zamanlar bilmiyordum,,sigorta atmasin diye kat kat sarmalardim teli :)))))

hay sen cok yasaaa :) nerden aklina geldi,
nasil dusunemedim ben onu,,eskiden sigorta atardi tel baglardik,,
hatta ALLAH korurmus bizi , o zamanlar bilmiyordum,,sigorta atmasin diye kat kat sarmalardim teli :)))))
@serkan_48 kardeşime teşekkür et eski bilgilerini gün ışığına çıkardı, hala söylerim ac benim işim değil, çünkü ne zaman dokunduysam çarpıldım,380 dahil

Serkan sag olsun cok yardimci oldu, cozumu verdi ama beraberinde uzun bir google arama seruveninide baslatti, kafam hala anlik sabit deger Amper yukleme yapabilen test cihazinda,,semasini bulmam lazim.
ama seninde hakkinda cok buyuk..SIGORTA TELI diyince hersey tastamam yerine oturdu..
AC den bende cok korkarim,,evde lamba degistirirken bile lastik terlik falan giyer salavat getirerek takarim :)
ALLAH tum arkadaslari senide korusun, tekrarini gostermesin..amin

güzel insan ALLAH'ı bu işlere karıştırma. kitapta yazar "ben size kullanasınız diye akıl verdim" der akılını kullan. mutlaka muktedir olan yaratıcı bizi korur gözetir. insan aklını ve mantığını kullanır bilgileri birleştirir ve bir şeyler icat eder yapar yaratır ne dersen de, yorum yapan herkesin yazısını yorumu okudun benim aklıma onun aklına gelmeyen şeyi sen gördün ve yaptın. bu senin akıl süzgeçini gösterir. yani güzel insan yaratıcı bizlere kullanalım diye akıl verdi bu aklı faydalı şeyler için kullanalım, buradaki yaratıcılık senin kullanman için verilen aklın ürünüdür. inandığın din inanç her neyse sakın ondan vazgeçme ama iyi oku-iyi öğren

Naçizane önerim, kendinize göre giriş çıkış yuvasını söküp kendinize göre düzenleyin, böylece şüpheli kabloyla yanındakileri karşılaştırabileceksiniz..

https://tr.aliexpress.com/item/4000037898130.html
BAzı kaynaklar max 20v diyor denemedim riske atmaya gerek de yok, resimlere bakınca 9v deneyen var ... elbet yük şart. Yük olmazsa ekrandan sadece giriş okunur!

tesekkur ederim, urunu inceliyorum simdi

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri