Kablo kanali

Ciko_37

Üye
Herkese iyi günler koyde ki evimiz malum ahşaptan elektrik hattını yenilemek istiyorum elimde de 1 top tek damar kablo var görüntü acisindan kablo kanali döşeyip kabloyu kullansam herhangi bir sıkıntı olurmu illa angiron mu olmalı
Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhabalar.
Kesit aynı olduktan sonra değişen bişey yok.
Fazla geniş olmayan küçük kanallarla, sıva üstü kare buat anahtar ve prizlerle yapılan bir sıva üstü tesisat işçilik güzel olursa ben burdayım der.
Kolay gelsin

Merhabalar.
Kesit aynı olduktan sonra değişen bişey yok.
Fazla geniş olmayan küçük kanallarla, sıva üstü kare buat anahtar ve prizlerle yapılan bir sıva üstü tesisat işçilik güzel olursa ben burdayım der.
Kolay gelsin
Top kablodan faz nötr toprak olarak aynı renk olacak fakat buat larda kabloları standard renklerine göre bantla belli edecem olası bir arıza da karışıklık olmasın diye
İzolasyon yönünden bi sıkıntı olurmu diye teredduttum vardı antigrona göre
Teşekkür ederim

En güzeli olur.
İlerde bir arıza vs durumu olursa başka birisi bakmak zorunda kalırsa kolaylık olur

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri