Kablo etiketleme?

biger

Üye
Merhaba 1mm ila 6mm arası kabloları aşağıda fotoso bulunan etiketleme nasıl yapılır.

yakından incelediğim kadariyle ısınında daralan makaron türü bişi ancak üzerine yazı yazılmış
Bu tür etiketleme nasıl yapılıyor nerde bulabilirim bilgisi ilgisi olan varmıdır

2009-12-17_094241.gif

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
etiketlemeler için özel yazıcılar var. bu yazıcılar özel olduğundan dolayı piyasada pahalı satılmaktadır. klemsan-phoenix contact ararsanız bulabilirsiniz

hayırlı çalışmalar dilerim...

Bende gosterdiginiz gibi saglam bir etiketleme sistemi ariyorum. Asagidakini buldum. Eger daha kullanisli ve saglikli yontemler biliyorsaniz paylasirsaniz seviniriz...

herkese hayırlı işler diliyorum bnmde sorunum aşağı yukarı aynı inşaat ta bin tane kablo çekiyoruz sonra bide neyin nereye gittiğini bulmaya çalışıyoruz bunun yerine bu işi nasıl yapabiliriz bununla ilgili yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhaba,
TP76E makaron yazma cihazı ile kablo markalaması,sigorta şalter röle gibi cihaz etiketlemesini en ekonomik şekilde yapabilirsiniz.
Http://www.makaronyazicisi.com
Adresinden tüm detaylara ulaşabilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri