Kablo etiketleme makinası

Arkadaşlar merhaba.kablo etiketleme makinası aramaktayım.daha önce brady kullanmıştık.ama pahalı bir cihaz.aynı zamanda etiketi mürekkebi onlarda yine el yakıyor.daha uygun fiyatlı bildiğiniz cihaz varmıdır.bu arada dymo makinasını kullanan var mı.teşekkürler yardımlarınız için

Dymo kullandim onceden ama koblo etiketleyen modelini acikcasi hic gormedim buton ve kontaktor etiketliyodum ama brady cok ustun bi cihaz makaron bile etiketleye biliyorsun

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

merhaba.arkadaşlar teşekürler.brady kaliteli ama gerçekten pahalı bir cihaz.peki bu k-sun marka cihazı nereden temin edebiliriz.

ACenersis pazarlıyor, stoklarında var. Brady'e göre ekonomik fakat bazı kısıtları var.

Şaşmayacaksınız :) Brady M71 :)

Brady mükemmel ama işinizi ksun lada yürütebilceğinizi tahmin ediyorum. 2 yıl önce brady 2000 dolar iken ksun 450 dolar a alınmıştı diye hatırlıyorum. Ayrıca tube ve şerit fiyatları 3 te 1 fiyatına.karar sizin, Kolay gelsin.

merhaba.m71 derken bmp 71 kastettiniz galiba.evet kaliteli cihazdı.ama pahalı.ayrıca ribbonu ve etiketleride el yakıyor.bu ksun cihazında detaylı bir şekilde baktım.benim aradığım şeffaf kılıfın içine yazacak bir cihaz.bu cihaz sadece makaron şeklinde yazıyor.

Merhaba arkadaşlar bende bir iş aldım iş kumanda panosu benimde sıkıntım kablo etiketlemedir ve brother d 500 aldım ve 600-700 arası bir fiyata aldım geçen hafta ve kartuşlu el tipi makina yanında etiket gönderdiler kabloya sararak bantlanıyor 1,5 mm lik kabloya işlemi yaptım etiket gerçekten çok sıkıntılı sadece cam gibi pürüzsüz yerlere uygulanıyor sıcağa hiç gelmiyor ama asıl yapmak istediğim daralan makaronlu abi fiyatı bi sordum kartuş gibi başka bi şekildedışardan makoron takılmıyor fiyatı 110 tl dedi iyi güzel dedim peki kaç metre dedim bana 1,5 metre dediler o metrede ben 1 makinanın etiketlemesini bile bitiremiyorm fiyatlar gerçekten coookpahalı uzak durun sakın almayın brother marka ve ben 25 adet makina yapıcam yaklaşık 2000 bin tl extra etikete para ayırmam gerekiyor brother için

Canon-M1-STD3-web-1.jpg

evet arkadaşla bu makina 3 bin tl ama etiketi çook uzun ve hem kartuş hem de makoron takıyorsunuz makaronu ucuz ama makina pahalı şimdi bana bu şekil daha ucuz sadece makorona yazıcak bir makina lazım yada olan arkadaşa projeyi versem bana etiketleri yazsa ücreti neyse söyle cook sevinirim çünkü makinayı sadece o iş için kullanıcam daha sonra işime yaramıyca yada makinayı bana kiralasa makoronu ben tedarik etsem o da olur yardımcı olan olursa çok sevinirim kocaeli /gölcük de kavaklı da yerim kaçak elektrikci değilim yani

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri