Kaçak Akım Rölesinin İnternet Cafe'de atması

Selamun aleyküm arkadaşlar dükkanımda kaçak akım rölesi kış aylarında günde 2 3 kere atıyor sorunu çözmek adına lambaları iptal ettim sıva altını iptal etmek için powerleri tek tek kontrol ettim orta masa grubum var bu grupta tek burayı açarsam sorun yok yan tarafları açarsam atıyor yada yanları açıp ortayı açınca yine atıyor yani komple bilgisayarlar açıkken kar atıyor 35 pc yerine 32 30 arası pc calısırsa atmıyor ayrı hat cektim ayrı sigorta taktım . topraklama iptal ettim orta masanın profili kontrol kalemi dokundruom lamba yanıyor tüm fişleri çekince sönüyor yavaş yavaş lamba yani mdf den demir profile elektrik kacrıor

Öncelikle,kaçak akımı bağışık tiple değiş-
tirmeniz gerekiyor.Kaçak akım sayısınıda
artırmanız ! gerekebilir.
Teşekkür ederim , Toprağı iptal ettiğim günden beri atmıyor bu sorunu nasıl bulabilirim hangi cihazdan yada bulunduğu yerde nemden dolayı kaçak akım artıyor buda birikince kacak akım atıyor

..toprağı iptal etmeyin..pc lerin yarısını bir adet kaçak akım rölesinden , diğer yarısını ikinci bir kaçak akım rölesinden besleyin..probleminiz hallolur.

..toprağı iptal etmeyin..pc lerin yarısını bir adet kaçak akım rölesinden , diğer yarısını ikinci bir kaçak akım rölesinden besleyin..probleminiz hallolur.
anladığım kadarıyla dükkandaki elektronik cihazların cok olmasından dolayı tek kaçak akım rölesi işe yaramıyor 2 adet alıp bi deneyeyim dediğiniz gibi

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri