Kaçak akım rölesi

Yunus.33

Üye
Bir dairenin sigorta kutusuna baglamis olduğum kaçak akım rölesi degerleri 40 A 0.03 A ve 12 V luk şarjlı matkabi şarj ediyor fakat 220 V luk bir cihazı kullanıldığında role atmaktadır bu durum yeni çekmiş olduğum kabloda bile olmaktadır acaba bu değerlermi yanlış yoksa başka sebebtenmi?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Bir dairenin sigorta kutusuna baglamis olduğum kaçak akım rölesi degerleri 40 A 0.03 A ve 12 V luk şarjlı matkabi şarj ediyor fakat 220 V luk bir cihazı kullanıldığında role atmaktadır bu durum yeni çekmiş olduğum kabloda bile olmaktadır acaba bu değerlermi yanlış yoksa başka sebebtenmi?

Değerlerde sorun yok gibi kaçak akım bağlantısını doğru bağladığından eminmisin?

Sanmıyorum rolenin altta yazılı 1 numaraya Şebeke faz girişi yaptım yukarıdaki 2 numaradan faz çıkışı yapıp sigortalara bağlantı yaptım nötr zaten 1 numaranın yanından giriş yapıp cikistanda direkt nötr barasina bağladım bağlantı şekli bu acaba sorun ne olabilir ? düwi marka monofaze kaçak akım rölesi

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri